Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

İndirimdekiler

En Sevilen İndirimli Oyunlar

Oyun satın alma sitelerinin başında yer alan ve birçok oyunda dönemsel indirimler yapan sektör liderlerinden biri olan Playturk’te geleneksel indirim sezonuna başladı!

Düzenli olarak indirim sezonuna giren Playturk pc oyunları satın al şeklinde aratma yaptığınızda karşınıza çıkan ilk siteler arasında yer arıyor. Çok satan oyunlardan yeni gelen oyunlara pek çok tür için tanımlanan bu indirimler, oyun severler tarafından heyecanla beklenen bir gelenek haline geldi. Birçok türde birden çok indirimli oyun fırsatlarının yer aldığı bu benzersiz oyunlarda aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Tanımlanan indirimler aksiyondan, maceraya, RPG'den, Mac Os oyunlarına pek çok oyun türünü içinde barındırıyor. Sezonundan uzun bir süre geçmeden uygun fiyatlı alabileceğiniz bu oyunlar indirimli oyunlar şeklinde bir başlık altında toplanmış. Modası geçmemiş ve popüler olan oyunlara daha uygun fiyatla ulaşma imkanı sunan Playturk geniş ürün yelpazesi ile bu indirimleri neredeyse her ürüne tanımlıyor.

Ayrıca aradığınız oyunu kolayca bulmaya imkan sağlayan kategorisi ve geleneksel indirimlerden haberdar olmak için sağlanan mail hizmetiyle Playturk kullanıcıların övgüsünü kazanıyor.

Eğer özellikle indirimini beklediğiniz bir oyun yoksa bu kampanyadan farklı tür oyunları deneyerek faydalanabilirsiniz. Sadece merak ettiğiniz bir oyuna çok uygun fiyata ulaşma imkanı sağlayan Playturk’te bu kampanya her an olabilir ve siz de bu indirimden mail ile anında haberdar olabilirsiniz.

Eğer farklılık arıyorsanız ve aynı tür oyunları oynamaktan sıkıldıysanız geleneksel indirimleri beklemek zorunda değilsiniz. Playturk.net periyodik yapılan indirimler dışında haftalık hatta günlük yapılan fiyat azaltmaları da yer alıyor. Ayrıca kullanıcı tercihlerine göre sitede çok satan pc oyunları ve en popüler pc oyunları da bu indirim kapsamında tutulmuş.

Kampanyalı oyunlar, her hafta farklı tür ve kategorilerden seçiliyor ve indirimli oyunlar kategorisi her gün güncelleniyor. Bu sayede her gün denemek istediğiniz farklı türe ait bir oyunu rahatlıkla satın alabilme imkânı doğuyor.

Özetle Playturk.net kullanıcı dostu bir kampanyaya imza atarak sitesinde barındırdığı yüzlerce oyuna bazen geleneksel indirim kapsamında bazen sürpriz günlük iskonto kapsamında indirimler tanımlıyor. Tanımlanan her indirim, sitede yer alan yüzlerce oyunun her biri için oluyor. Bu nedenle aradığınız oyunu çok daha uygun fiyatlı bulma imkanınız oluyor.

Sen de hemen istediğin oyuna daha uygun fiyatla erişmek için Playturk.net’e göz at ve aradığından çok daha fazlasını bul!

Filtre
Konum
Ürün Adı
Fiyat
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste
Ürünler 35'ün 1-12'si
12
24
36
Sayfa
 1. Planet Zoo: North America Animal Pack (DLC)
  İNDİRİM 17,43 ₺
 2. Lemnis Gate
  İNDİRİM 19,20 ₺
  Lemnis Gate
  Özel Fiyat 12,80 ₺ Normal fiyat 32,00 ₺
 3. Planet Zoo: Africa Pack
  İNDİRİM 22,41 ₺
  Planet Zoo: Africa Pack
  Özel Fiyat 27,39 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
 4. Elite Dangerous: Odyssey
  İNDİRİM 27,45 ₺
  Elite Dangerous: Odyssey
  Özel Fiyat 33,55 ₺ Normal fiyat 61,00 ₺
 5. Planet Zoo: Southeast Asia Animal Pack
  İNDİRİM 22,41 ₺
 6. Planet Zoo Aquatic Pack (DLC)
  İNDİRİM 24,90 ₺
  Planet Zoo: Aquatic Pack (DLC)
  Özel Fiyat 24,90 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
 7. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition
  İNDİRİM 20,80 ₺
 8. Elite Dangerous
  İNDİRİM 56,24 ₺
  Elite Dangerous
  Özel Fiyat 18,75 ₺ Normal fiyat 74,99 ₺
Filtre
Konum
Ürün Adı
Fiyat
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste
Ürünler 35'ün 1-12'si
12
24
36
Sayfa
To Top