Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Zoo: Southeast Asia Animal Pack

Özel Fiyat 24,90 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
SKU
863194

Planet Zoo: Southeast Asia Animal Pack ile en özgün hayvanat bahçesi simülasyonu.

Planet Zoo'nun Güneydoğu Asya Hayvan Paketi ile genişliyor! Oyunun ilk hayvan odaklı DLC'sinde canlı bir kıtadan farklı ve farklı hayvanları keşfedin.

Hepsi gözlemlemek için büyüleyici davranışlara ve benzersiz ihtiyaçlara sahip sekiz harika yaratık içeren bu, Planet Zoo'daki bugüne kadarki en yeni hayvan eklemesidir.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

ÇEŞİTLİ VE MUHTEŞEM HAYVANLAR KEŞFEDİN

Planet Zoo: Southeast Asia Animal Pack oyununda Elinizde denemek için yepyeni bir senaryo da var. Güzel bir Malezya cennetinin derinliklerinde, sürünün inanılmaz hayvan çeşitliliği için mükemmel bir vitrin. Öyleyse, Güneydoğu Asya Hayvan Paketini şimdi alın ve nihai hayvanat bahçenizi oluşturmaya başlayın.

Planet Zoo: Southeast Asia Animal Pack Ana Özellikleri

8 YENİ HAYVAN HOŞ GELDİNİZ

Hepsi Güneydoğu Asya'ya özgü yedi muhteşem habitat hayvanını ve tüyler ürpertici sürüngen bir sergiyi benimsemeye hazır olun. Bu pakette güneş ayısı, bulutlu leopar, Malezya tapiri, hortum maymunu, Kuzey Sulawesi babirusa, binturong, Ussuri dhole ve dev yaprak böceği bulunur. Onlar için çarpıcı yaşam alanları inşa edecek, onları zenginleştirme öğeleriyle eğlendirecek ve misafirlerinize onlar hakkında her şeyi öğreteceksiniz.

Vahşi doğada nadiren görülen muhteşem benekli bir kedi olan, genellikle ketum ve yalnız bulutlu leoparın ender, ilk elden bir görüntüsünü alın. Ağaçlara tırmanmadan önce neşeli güneş ayılarının eğlendiğini görün ve birbirleriyle oynayın. Hortum maymunlarınıza en sevdikleri yiyecekleri otlatmak için verin.

Ustalıkla kamufle edilmiş dev yaprak böceğinin güvenli bir şekilde gizlenmiş hissedebileceği ideal bir sergi yapın. Dhole sürülerinin birbirleriyle iletişim kurarken kendilerine özgü düdüklerini uluduklarını duyun. Bu hayvanlara ve daha fazlasına, onları tüm yaşam döngüleri boyunca besleyerek, parkta gelişmelerine veya vahşi doğaya salmalarına yardımcı olurken özen gösterin.

YENİ SENARYOUNU BEKLİYOR

Haiwan-Hebat Park'ın yardımınıza ihtiyacı var! Kabaca Malayca'dan Great Animal Park olarak tercüme edilen girişim, finansman düştüğünde genişlemenin ortasındaydı. Şimdi işi zamanında ve hedefte bitirme şansınız var. Malezya'nın Perak kentinin kalbinde yer alan ve çarpıcı bir tropikal yağmur ormanı biyomu ile çevrili olan işiniz, yarı bitmiş yaşam alanlarını tamamlamak, muhteşem yeni hayvanları benimsemek, yetenekli personel kiralamak ve dünyaya açılmak.

Başarı, hayvan refahının en yüksek önceliğe sahip olduğu karlı bir park inşa etmenize bağlıdır. Halihazırda mevcut olan tüm manzara parçalarını ve ayrıntılı parça parça inşaat ve peyzaj araçlarını kullanın ve vahşi yaşam parkı yönetimine anlamlı bir katkıda bulunun. Senaryonun paketin sekiz yeni hayvanı için uygun bir yuva olmasının yanı sıra, Planet Zoo'nun Hint Fili, Tuzlu Su Timsahı ve Western Lowland Gorilla gibi mevcut hayvanat bahçelerinden herhangi birini de ekleyebilirsiniz.

BUHAR ATÖLYESİNE DALIŞ

Planet Zoo: Güneydoğu Asya Hayvan Paketi, Steam Atölyesi ile tamamen uyumludur. Bağlantılı bir topluluğa katılın ve dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarına ve manzaralarına göz atın, her gün harika ve orijinal oyuncu yapımı içeriği keşfedin. Veya kendi harika tasarımlarınızı yaratın ve bunları dünyanın her yerinden oyuncuların oyunlarına indirmeleri için yükleyin. Sürüngen merkezlerinden restoranlara kadar istediğiniz her şeyi paylaşabilirsiniz. Steam Atölyesi'ndeki 50.000'den fazla Gezegen Hayvanat Bahçesi öğesiyle ve saymaya devam edin ve hemen bugün katılın.

 

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Zoo: Southeast Asia Animal Pack
To Top