Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Yeni Oyunlar

Açılın! En Yeni Oyunlar Geldi

Ee ne demişler yeni oyunlar yeni heyecanlar... Sanırım öyle dememiş olabilirler fakat söz konusu oyun müptelaları olduğunda öyle denilebilirdi. Bordo bereli bir oyun severseniz dünya bazen zor olabiliyor. Piyasadaki tüm oyunları tüketip yeni oyunların çıkmasını dört gözle beklemek bir yana bu koca oyun dünyasında aradığınız en yeni en iyi oyunları bulmak gerçekten sabır işi oluyor.

Pc oyunları derya deniz. Hayır bir de yeteri kadar büyük değilmiş gibi bir de sürekli eklenen yeni pc oyunları var. Neyse derdimiz yeni çıkan oyunlar olsun derken hoop başka bir sorun çıkıveriyor. Aradığınız yeni oyun sitede kolay erişilebilir bir yerde değil. Endişelenmeye gerek yok, tavsiyeler için yazının devamına göz atman yeterli.

Oyun severlerin bulmakta zorlandığı yeni çıkan oyunlar için kullanıcı dostu ara yüze sahip siteler bir adım öne çıkıyor. Ana sayfada bir görünüp bir kaybolan yeni bilgisayar oyunları vakit kaybettirmenin yanı sıra sinir bozucu oluyor. Bu sebeple yeni oyunlar şeklinde kategoriye sahip olan oyun sitelerini daha çok seviyoruz. Neyse ki kullanıcıları memnun eden kolay kullanımı, rakipsiz fiyatları ve geniş ürün yelpazesi gibi pek çok artıyı barındıran Playturk bunu da düşünmüş.

Oyunu bulurken yaşadığımız zorluğu çözdüğümüze göre şimdi gelelim konumuza. 2020 nin başlarından itibaren artan battle royale oyunları adını Battle Royale isimli Japon filminden alıyor. Hayatta kalma üzerine kurulu olan battle royale oyunu aksiyon ve mücadeleyi bir arada barındırmasıyla diğer oyun türlerinden ayrılıyor. Öyle ki oyun dünyasında 2020 yılının bu denli damga vuran yeniliğini kullanmak isteyen rol yapma oyunları yeni serilerine battle royale modu ekledi.

Hatta yeni oyunlar bazen öylesine etkileyici tasarlanıyor ki o seneye damgasını vuruyor desek yeridir. Örneğin 2021 yılı popüler oyunu kuşkusuz pubg olmuştu. Öyle ki pubg sadece pc oyunu versiyonu ile değil pubg mobile olarak da kitleleri etkisi altına aldı. Hatta pubg ye benzer oyunlar da bu popülariteden nasibini aldı.

Eğer siz de yeni çıkan bilgisayar oyunları arasında kayboluyorsanız ve pubg dışında diğer battle royale oyunlarının yer aldığı yüzlerce çeşit bilgisayar oyunu olan bir site arıyorsanız, durdurun arayışı. Playturk geldi.

Filtre
Konum
Ürün Adı
Fiyat
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste
Ürünler 27'ün 1-12'si
12
24
36
Sayfa
Filtre
Konum
Ürün Adı
Fiyat
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste
Ürünler 27'ün 1-12'si
12
24
36
Sayfa
To Top