Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Rain World

235,00 ₺
SKU
867315
Miskin bir kedisin. Çevrendeki dünya tehlikelerle dolu ve onunla yalnız yüzleşmen gerekiyor. Yıkıcı bir sel baskınında ailenden ayrı kaldın ve yaşayan her şeyi boğabilecek korkunç sağanak yağışlar altında karnını doyurmak için avlanmalı ve sığınak bulmalısın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Miskin bir kedisin. Çevrendeki dünya tehlikelerle dolu ve onunla yalnız yüzleşmen gerekiyor. Yaşayan her şeyi boğabilecek korkunç sağanak yağışlar altında karnını doyurmak için avlan ve sığınak bul. Seni yakalamak için değişim geçiren kurnaz yırtıcılardan kaçmak için yıkılmış bir uygarlığın kalıntıları arasında tırman. Gizemli yaratıklarla dolu yeni ekosistemleri keşfet. Ölüm seni bulmadan aileni bul.

16-bit klasik oyunların estetik özelliklerinden ve basitliğinden ilham alınarak hazırlanan bu hayatta kalma platform oyunu hızlı bir şekilde sinsice ilerleme gerektiriyor; hem senin avın hem de geçmiş yırtıcılar kolay bir yemeğin peşindeler. Uyum sağlayan düşman yapay zekası, yoluna çıkan kurt gibi acıkmış her düşmanın zeki, kötü olmasını ve daima seni avlamasınısağlıyor. Mızrağını kap ve aileni ararken endüstriyel atıklar arasında cesurca ilerle ama bu yıkık manzarada bulunan çukurlara ve tuzaklara dikkat et.

Özellikler

  • Gizli sırlar ve keşfedilmemiş tehlikelerle dolu egzotik bir ekosistemde sinsice ilerleyerek, tırmanarak ve zıplayarak ilerle
  • Atik kontroller ve yöntemsel olarak oluşturulmuş animasyon, miskin kediye doğal bir hareket akışı ve eşsiz bir ağırlık katıyor
  • Şiddetli, ilkel yırtıcı rakipler reflekslerine meydan okuyacaklar
  • Sınırlı kaynaklar, yağmurun hissedilen tehdidi sinirlerini test edecek
  • Yöntemsel tasarım ve bireysel yapay zeka — her bir aşama eşsiz bir mücadele!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRain World
To Top