Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Mortal Kombat 11 - Aftermath

183,65 ₺
SKU
859532
Mortal Kombat'ın ilk büyük genişleme paketi Aftermath, güven ve düzenbazlık etrafında şekillenen yepyeni bir sinematik hikâye sunuyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Mortal Kombat'ın ilk büyük genişleme paketini deneyimleyin. Aftermath, güven ve düzenbazlık etrafında şekillenen yepyeni bir sinematik hikâye sunuyor. Yeni Zamanın Bekçisi ve Earthrealm'in koruyucusu olan Ateş Tanrısı Liu Kang, hayalini kurduğu geleceği güvence altına almak istiyor. Bunu yapmak için, akla hayale gelmeyecek bazı müttefiklerin ve tanıdık bazı düşmanların yardımını almak zorunda. Kaderleri belirsizken kime güvenebileceklerine ve kimi yenmeleri gerektiğine oyuncular karar verecek. Yeni bir gelecek inşa edin.

Mortal Kombat 11 Aftermath içeriği: 

  • Yepyeni Sinematik Hikâye
  • 3 Yeni Oynanabilir Dövüşçü - Sheeva, Fujin ve konuk RoboCop
  • Zaman içinde yayımlanacak 3 Yeni Kostüm Paketi

Yeni Karakter Varyasyonları özelliği dövüşçülerinizi size özel hale getirmenizi sağlıyor. Yeni grafik motoruyla Mortal Kombat'ın ünlü sinematik sahnelerini iliklerinizde hissedeceksiniz. Eski karakterler karakter kadrosuna eklenecekken klasik karakterler de geri dönecek ve Mortal Kombat'ın ünlü sinematik hikaye anlatımı epik hikayeyi aynı tempoda devam ettirecek.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Genişleme paketini oynamak için Mortal Kombat 11 ana oyununun Steam kütüphanesinde olması gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.  

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewMortal Kombat 11 - Aftermath
To Top