Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Assetto Corsa Competizione

419,78 ₺
SKU
843727
Assetto Corsa Competizione yeni nesil yarış simülasyonu oyunu.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Assetto Corsa, sürükleyici bir ortam, dinamik aydınlatma ve gerçekçi malzemeler ve yüzeyler yaratan gelişmiş bir DirectX 11 grafik motoruna sahiptir. Gelişmiş fizik motoru, gerçek otomobillerin özellikleri ve yönleri de dahil olmak üzere, lastik düz noktalar, taneleme ve kabarma dahil olmak üzere ısı döngüleri, çok gelişmiş aerodinamik simülasyon gibi başka bir yarış simülatöründe hiç görülmemiş çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tek Oyunculu ve çok oyunculu seçeneklerle son derece ayrıntılı olan Otomobil üreticilerinin resmi işbirliği sayesinde mümkün olan en iyi doğrulukla üretilen özel lisanslı arabaları içerir.

ASSETTO CORSA, Vallelunga uluslararası yarış pistinin hemen içinde yer alan KUNOS Simulazioni Ar-Ge ofisinde geliştirildi ve ekibin oyunu gerçek dünya yarış sürücüleri ve yarış takımlarının işbirliğiyle geliştirmesine izin verdi.

EFSANEVİ PİSTLER 

Pistler, gerçek dünya motor Yarış ortamlarının çoğaltılmasında mümkün olan en yüksek doğruluk seviyesini garanti etmek için lazer tarama teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

Monza, Silverstone, Imola, Mugello, Spa, Brands Hatch ve monza'nın tarihi reprodüksiyonu da dahil olmak üzere daha birçok parça, yarışların 1961'e kadar sahnelendiği yüksek hızlı oval olan efsanevi Sopraelevata'yı tekrar hayata geçiriyor.

ÖZEL ARAÇLAR

Assetto Corsa fizik motoru, fizik ve duygu dokunuşunun mümkün olan en iyi doğruluğunu belirlemek için motor sporları elitiyle yakın çalışmadan edinilen pratik bilgileri kullanarak tamamen yenidir.

Bunun gibi bir fizik motoru resmi lisanslı içerikle kullanılmaya başlıyor: Abarth, Audi, BMW, Klasik Takım Lotus, Ferrari, KTM, Lamborghini, Lotus arabaları, McLaren, Mercedes, Scuderia Glickenhaus, Pagani, Porsche, Tatuus ve daha fazlası!

DONANIM UYUMLULUĞU

Her türlü oyun cihazını kullanarak ASSETTO CORSA'nın keyfini çıkarın: klavye, joypad, joystick, her türlü profesyonel cihaz dahil direksiyonlar ve en yaygın hareket sistemleri.

ASSETTO CORSA, Oculus ve OpenVR / VIVE, üçlü monitör görünümü, Track IR ve 3D VISION için de uyumlu ve hazır.

OYNANIŞ & ÖZELLİKLER
Assetto Corsa, bir kariyer modu, özel ve benzersiz etkinliklerin ve zorlukların bir listesinin yanı sıra hızlı yarışlar, özel şampiyonluklar, ücretsiz antrenman seansı dahil yarış hafta sonları, eleme oturumu ve yarış içeren tamamen özelleştirilebilir, tek oyuncu ve çok oyunculu modları içerir. Sürükle yarışları, sürüklenme zorlukları ve çok daha fazlası! Dört sürüş destek profili (oyuncu, yarışçı, profesyonel ve tamamen özelleştirilebilir bir profil) her tür oyuncunun simülasyonu istedikleri seviyede çıkarmasını sağlar.

Veri analizi için gelişmiş kurulum seçenekleri ve telemetri; araba turlarına bağlı olarak yolda bırakılan lastik kauçuğun dinamik simülasyonu; gerçek parkurların aynı ışık koşullarını elde etmek için, parkurun coğrafi koordinatlarına ve zamana ve tarihe göre güneş eğrisine bağlı olarak gerçek zamanlı olarak hesaplanan güneş pozisyonunu içeren ayarlanabilir bir gündüz modu!

MODLAMA & ÖZELLEŞTİRME
Assetto Corsa, profesyonel simülatörlerin, sürüş deneyimine daha kademeli yaklaşmayı tercih eden oyuncular ve arabalarını ve parçalarını çoğaltmayı ve paylaşmayı seven hobi uzmanlarının beklentilerini karşılamak için oyunun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve kullanılan düzenleme araçları İLE önemli ölçüde kişiselleştirme ve modifikasyona izin veriyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAssetto Corsa Competizione
To Top