Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Gizlilik Politikası

Playturk.net internet sitesinin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi sahibi olun!

Playturk - Dijital Oyun Alışveriş Platformu PLAYTURK.NET'e aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği PLAYTURK için önem taşımaktadır.

Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Bilgilendirme

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz PLAYTURK tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

PLAYTURK olarak aktivasyon ve bilgilendirme iletilerimizi e-posta ile size ulaştırıyoruz. PLAYTURK bültenlerini almayı talep ettiyseniz ve daha sonra vazgeçerseniz, bültenlerin altında bulunan "bana bülten gönderme" linklerine tıklamanız bültenlerin artık size gönderilmemesi için yeterlidir.

Portalımızda PLAYTURK tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

PLAYTURK , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

To Top