Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net
 
PLAYTURK.NET

Dijital Oyun Platformu

Playturk, 2016 Eylül ayında projelendirilmiş, dijital oyun anlaşmaları çerçevesinde resmi yayıncılardan siz değerli oyunculara orijinal oyunlar sunan entegre oyun platformudur. Türkiye'nin ilk yerli dijital oyun kuruluşu olan playturk siz değerli oyuncuları uygun fiyat avantajları ile buluşturmak için yerli veya yabancı ortaklık anlaşmaları çercevesinde kataloğunu sürekli güncellemektedir.

İnandığımız değerler ve çizdiğimiz hedefler doğrultusunda bugüne kadar katkı vermiş olduğumuz projelerde başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle dijital oyun piyasasında yer almaktayız. Siz değerli oyuncular ile dürüst ve anlaşılır ilişkiler kurarak, aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle memnuniyetinizi maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmayı amaç ediniyoruz.

Tüm internet kullanıcılarına online teslimat kolaylığı ile 365 gün 7/24 hizmet sunmaktayız. Takım sinerjisi yaratmayı bilen ekibimizle, önsezilere ve sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımla çalışmakta ve üretmekteyiz.

 
To Top