Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

4th Generation Warfare

40,00 ₺
SKU
858469
4th Gen Warfare oyununda geleneksel savaş paradigmasını unut, bilgi ve taktik becerilerini kullanarak asimetrik çatışmada üstünlük sağla.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

21. yüzyılda Devlet Başkanı olmak birçok sorumluluk ve karmaşık jeopolitik durumlarda stratejik seçimler yapmayı gerektirir. Ancak, en etkili kararlar ne en görünür ne de en etik olanlardır.
4th Generation Warfare, beğenilen jeopolitik simülasyon oyunu serisi Power & Revolution ile tanınan Eversim'in yeni oyunudur ve sinsi hareketlerin bir zorunluluk olduğu 21. yüzyıl asimetrik savaşının derinliklerinde geçen strateji ve RPG oyunlarının benzersiz bir kombinasyonunu sunar.

SİYASİ İSTİKRARSIZLIK YÜZYILI

• Modern dünyada seçtiğiniz bir ülkenin kontrolünü elinize alın ve düşmanlarınızın etkisine karşı koymak, onları istikrarsızlaştırmak ve üstünlüğünüzü empoze etmek için dünya çapında özenle seçilmiş profesyonellerden oluşan bir ekip görevlendirin.

• Rakibinizin stratejik binalarını bulmak için gerçek dünyadaki 2B ve 3B haritalardan yararlanın, elinizin altındaki tematik harita görünümleriyle analizinizi derinleştirin ve "ajanlarınızın" hareketlerini ve eylemlerini doğrudan dünyanın sokaklarında ve binalarında düzenleyin. detaylı haritaları sayesinde başkentler ve büyük şehirler.

• Etki veya müdahale yoluyla hareket ederek, yabancı devlet başkanlarının kendi halkı tarafından veya darbelerle devrilmesi için kışkırtmaya çalışmak. Ve her şeyden önce, bunun başınıza gelmemesi için uyanık olun.

20'DEN FAZLA GERÇEK KARAKTER

• Her karakterin, olaylar sırasında korku, ayartma veya stresten etkilenebilecek kendi psikolojik profili vardır. Psikolojik profillerine bağlı olarak, karakterler görevlerinde daha etkili olabilir veya etkilenip dönüşmeleri daha kolay olabilir.

• Çoğu karakter, akıllıca kullanma rollerinden dolayı özel yeteneklere de sahiptir. Sızın, çalın, sözleşme müzakereleri yapın, sıkıyönetim ilan edin, bir elçilik açın, bir akıllı telefonu veya sunucuyu hackleyin, araştırın, yağmalayın, suikast yapın…

• Her karakter, görevinde kendisine yardımcı olacak ek öğeler ve silahlarla donatılabilir ve

bir uygulamaları ve özellikleri olan akıllı telefon.

MİKRO YÖNETİM VE JEOPOLİTİK STRATEJİ

• Bir ulusun lideri olarak, alanında uzman kişilerden (Diplomat, Casus, Hacker, Müfettiş...) oluşan sağduyulu bir ekibi yönetiyorsunuz. Onları dünyanın dört bir yanındaki görevlere gönderin ve casusluk, uluslararası politika, siber savaş, medya manipülasyonu ve ticaret savaşları yoluyla üstünlüğünüzü kurun. İstediğiniz zaman, düşmanlarınızı püskürtmek veya yenmek için askeri operasyonlar başlatma seçeneğine de sahip olursunuz.

• Diplomasi, askeri fetih, ekonomi, popülerlik ve karakterlerin deneyimi olmak üzere 5 faktöre dayalı sıralamada ayakta kalan son lider olarak veya sıralamada en yüksek puanı alarak oyunu kazanırsınız.

• Zengin ve karmaşık 4. nesil savaş, keşfedilecek muazzam stratejik olanaklar sunar. Kırmızı çizgilerinizi belirlemek ve aşmak sizin elinizde.

İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE OYNAYIN VE BÜYÜK TEKRAR OYNAYABİLİRLİĞİ KEŞFEDİN

• İstediğiniz gibi oynayın! Gerçek Zamanlı veya Sıra Tabanlı olarak oynamayı seçin. Tek başına veya 12 oyuncuya kadar, rekabetçi veya ortak modlarda.

• Kural koymak! Süreyi, tur başına eylem sayısını ayarlayın, oyununuza özel kazanma koşulları, ekstra karakterler ekleyin. Favori karakter takımınızı bile özelleştirebilirsiniz.

• Kariyer, Devlet ve Sandbox modlarının keyfini çıkarın veya çevrimiçi Yüksek puan için koşun

KOLAY KULLANIM

• Oyunun her yerinde bulunan ipuçları size oyunun eylemleri, nesneleri ve kuralları hakkında tüm detayları açıklar.

• "Yapılacaklar" menüsü, yönetilmesi gereken özet ve acil olayları, karakterlerinizin görevlerinin takibini ve eylem önerilerini görüntüler.

• Eylemlerin başarı
şansının ve bonusların/cezaların etkisinin bir görüntüsü, yapmanıza yardımcı olur akıllı kararlar
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a Review4th Generation Warfare
To Top