Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Elite Dangerous: Odyssey

Özel Fiyat 21,35 ₺ Normal fiyat 61,00 ₺
SKU
863600
Komutan, iniş yap ve Elite Dangerous: Odyssey'de galaksiye izini bırak!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Komutan, iniş yap ve Elite Dangerous: Odyssey galaksiyesisine izini bırak. Yaya bir şekilde uzaktaki dünyaları keşfet ve bilinen uzayın sınırını genişlet.

Zamanın başlangıcından beri dokunulmamış toprakları keşfederek sayısız eşsiz gezegene ilk ayak basan kişi ol. Elite Dangerous: Odyssey seni gerçek bir öncü olmaya davet ediyor.

Büyük Bir Adım: Galaksiyi hiç olmadığı gibi gör. Büyüleyici, yeni bir teknolojiyle enerji sağlanan nefes kesici gezegenlere ayak bas, unutulmaz manzaraların üzerinden yükselen güneşlerin tadını çıkar, karakolları ve yerleşimleri keşfet ve sınırsız bir özgürlükle dolaş.

Elite Dangerous: Odyssey Özellikleri

Kendi Yolunu Çiz: Çeşitli kontratları al ve diplomasiden ticarete, ölümcül gizliliğe ve topyekun savaşa kadar çeşitli şekillerde tarzına uygun bir şekilde oyna. Çeşitli ortamlar, hedefler ve NPC'ler sonsuz görev çeşitliliği ve neredeyse sonsuz miktarda içerik sunuyor.

Ekibini Kur: Tüm galaksiye yayılmış sosyal merkezler, Komutanların bir sonraki hamlelerini planlamaları için ideal yerlerdir. İttifak kur, hizmetlerden faydalan ve hatta gıptayla bakılan Mühendislerden uzmanlık desteği al. Herkese açık olan bu karakollar, oyun tarzını kusursuz hale getirmek için silah ve ekipman elde etmene ve bunları yükseltmene yardımcı olur.

Çarpışma Küresi: Heyecanlı birinci şahıs çarpışmaları deneyimle, karakterini bir sürü silah ve ekipmanla donat ve Komutanlar, SRV'ler ve Uzay Gemilerinin bir araya geldiği çok katmanlı, derin, taktiksel bir ortamda ustalaşmak için takım arkadaşlarınla iş birliği yap.


NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewElite Dangerous: Odyssey
To Top