Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition

Özel Fiyat 11,20 ₺ Normal fiyat 32,00 ₺
SKU
861013
Kendi eğlence parkınızı yapmanız için sağladığı özgürlükle klasikler arasında yer alan RollerCoaster Tycoon 3'ün bütün içeriklerinin bir arada olduğu ve günümüz PC'lerine uyumlu hale getirilmiş versiyonu!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Ne yaratmak istiyor olursanız olun, RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition size hayallerinizin eğlence parkını inşa etmeniz için gereken bütün malzemeyi ve özgürlüğü veriyor.

İş adamı gibi yönetin ve en tepeye oynayın

Park ekonomisini, dükkânları, hizmetleri ve çalışanları kontrol ederek düzinelerce senaryo içinde başarı kovalayın. Gerçek bir iş adamı olun ve yeni bir kariyere yelken açın, veya sandbox modunda para sıkıntısı yaşamadan ideal parkınızı yaratın. Misafirlerinizin ihtiyaçlarına yanıt vererek ve parkın sorunsuz çalışmasını sağlayarak başarıya ulaşın.

Soaked! ve Wild!

Bu Complete Edition’a, Soaked! ve Wild! genişleme paketlerinin bütün içerikleri de dâhil. Nefes kesici su parkları ve göz alıcı hayvanat bahçeleri yapıp yönettiğiniz bu paketler yepyeni tatlar sunuyor.

PC için geliştirildi

RollerCoaster Tycoon 3’ü ilk kez geniş ekranda, 1080p çözünürlükte ve PC donanımlarına uyumluluğu arttırılmış bir şekilde oynayın.

Oyuncaklara bizzat atlayın

RollerCoaster Tycoon 3’ün ünlü tren kamerasıyla yaptığınız oyuncakları bizzat sürün.

İçerik dolu bir paket

Parkınızı 300’den fazla tren ve başka oyuncakla, 500 manzara elementiyle, 50 dükkân ve hizmetle ve de 20 hayvanla doldurmakta özgürsünüz.

Tasarım denetimi

Kendi misafirlerinizi yaratarak oyuncaklarınızı onların gözünden deneyimleyin.

Işık ustası

Ziyaretçilerinizi özel lazer ışığı ve havai fişek gösterileriyle büyüleyin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition
To Top