Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Zoo: Aquatic Pack (DLC)

Özel Fiyat 24,90 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
SKU
862084
Planet Zoo Aquatic Pack ile su hayvanlarını hayvanat bahçene dâhil et!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Planet Zoo: Aquatic Pack (DLC) ile su hayvanlarını hayvanat bahçene dâhil et!

Etkileyici Kral Penguenler, harika Boz Foklar ve oyuncu Dev Su Samurları dâhil beş yeni muhteşem hayvanla tanış. Ormanlardan ilham alan nehirler ve kutup koyları dâhil 170'den fazla dekorasyon öğesiyle doğal ortamlar inşa ederek bu hayvanları rahat ettir!

ABD'nin Oregon eyaletinde bulunan yepyeni bir hayvanat bahçesi mücadelesinde ustalaş ve hayvan bakıcılığı yeteneklerini sına.

Hemen dalış yap ve suyu hisset!

Planet Zoo: Aquatic Pack (DLC) Özellikleri

SUDA YAŞAYAN 5 HAYVAN

Beş yeni muhteşem su hayvanı ile ilgilen: Kral Penguen, Dev Su Samuru, Boz Fok, Cüce Kayman ve sergi amaçlı Elmas Sırtlı Kaplumbağa.

Lastik ördek, platform şamandırası ve iskele gibi üç yeni zenginleştirme öğesine paraları saçarak doğal ortamlarındaki hayvanlarını eğlendir!

Yer altı gözlem noktaları inşa ederek misafirlerinin, su yüzeyinin hem üzerinde hem de altında oynayan yeni hayvanlarına hayranlıkla izlemelerini ve keyifli zaman geçirmelerini sağlayabilirsin.

170'DEN FAZLA DEKORASYON ÖĞESİ

Bir sürü yeni dekorasyonu ve planı keşfet. Hem normal hem de su temalı parçalar en iyi hayvanat bahçeni inşa etmene yardımcı olacak.

Duvarları, vahşi ormanların ve buzlu tundraların tasvir edildiği duvar resimleriyle süsle; suyun aynaya benzer niteliklerini benimseyen yansıtıcı malzemeler seç; zarif yeni hayvan heykelleri sergile ve hatta kendi basamaklı şelaleni yap.

Hayvanların, çevrelerindeki yeniliklere bayılacak. Dev Su Samuru ve Cüce Kayman için sıcak tortul nehirler ve mangrovlardan, Kral Penguen ve Boz Fok için soğuk kıyı şeridine kadar, her hayvan türünün doğal ortamını sevgiyle yaratabilirsin.

HAYVANAT BAHÇESİ MÜCADELESİNDE USTALAŞ

ABD'nin Oregon eyaletine giderek kurumuş bir nehir yatağının çevresinde bulunan su temalı hayvanat bahçesini canlandırmaya çalış. Doğal ortamları süsle, yeni türler ekle ve bu hayvanat bahçesini eski ihtişamına geri kavuşturmak için çok ihtiyaç duyulan sevgiyi ekle. Su Paketinin sunduğu her şeyi deneyimlerken yeteneklerini sınamak istiyorsan bu süreli senaryo, senin için mükemmel bir deneyim olacak.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Zoo: Aquatic Pack (DLC)
To Top