Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Zoo: Africa Pack

Özel Fiyat 24,90 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
SKU
863883
Planet Zoo: Africa Pack ile unutulmaz bir Afrika macerasına çık! Afrika maceran seni bekliyor...
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Planet Zoo: Africa Pack ile unutulmaz bir Afrika macerasına çık! Dört doğal ortam hayvanı ve bir sergilenen hayvan içeren beş büyüleyici yeni hayvanı sahiplen ve yetiştir, pitoresk bir vaha pazarında geçen zorlayıcı süreli senaryo setinde ustalaş ve büyük ölçüde Kuzey Afrika'nın zenginliğinden ve çeşitliliğinden esinlenen 180'nin üzerinde yeni dekorasyon öğesiyle hayallerindeki hayvanat bahçesini kur.  Afrika maceran seni bekliyor...

Planet Zoo: Africa Pack Özellikleri

BEŞ HARİKA AFRİKA HAYVANI 

Hayvanat bahçende yepyeni beş türe merhaba de! Bunlar mirket, güney beyaz gergedanı, Afrika pengueni, çöl tilkisi ve kutsal bok böceğidir. Hayatta kalabilmeleri için ideal doğal ortamlar oluştur, özelleştir ve sürdür; özgün yeni davranışları gözlemle; misafirlerini davet ederek bu müthiş hayvanlar ve büyüleyici kökenleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağla.

Yeni gelen hayvanlara heyecan verici yeni zenginleştirme öğeleri vererek eğlenmelerini sağla. Örneğin çöl tilkilerin, yeni tenis topu öğesini kovalamaya ve kemirmeye bayılır. Bu tuhaf ve enerjik hayvanların, her hayvanat bahçesine renk katacağı kesin!

Bu arada mirketler kelimenin tam anlamıyla yeni ortamlarının içine girmeyi sever. Vahşi doğada yaptıkları gibi keskin pençelerini kullanarak delik açarlar ve buradan girip başka bir yerden çıkarlar. İster Afrika penguenlerinin sevdiği yeni biblo top zenginleştirme öğesi olsun ister güney beyaz gergedanlarına özel olarak tasarlanan fıskiye etkileşimleri olsun bu çeşitli öğeler, sürprizlerle dolu.

180'DEN FAZLA DEKORASYON ÖĞESİ 

Canlı bitki örtüleri, göz alıcı dekorasyonlar ve özel tasarlanan yollar dâhil olmak üzere çok çeşitli müthiş yeni dekorasyon öğeleriyle hayvanat bahçeni genişlet. Büyüleyici hayvan heykelleri ve muhteşem görseller kur, renkli karolarla özelleştir ve uzun, sallanan palmiye ağaçlarıyla ziyaretçilerin gölge altında kalmasını sağla.

Planet Zoo'nun kullanımı kolay çevre oluşturma araçlarını kullanarak sazdan ve kerpiçten yapılmış evlerle dolu kalabalık köylerden kayalık kanyonlarda yer alan dinlenme yerlerine kadar istediğin gibi bir ortam yaratabilirsin. Bu pakette yer alan 180'den fazla temalı dekorasyon öğesi, en iyi Afrika temalı hayvanat bahçeni inşa etmene yardımcı olacak.

BİR YENİ HAYVANAT BAHÇESİ MÜCADELESİ

Vaha pazarının tenha mucizesini deneyimle. Burada sınırlı bir alanda çalışarak burayı saklı bir çöl cevherinden mutlaka görülmesi gereken turistik bir mekana dönüştürmen gerekir. Ama yapman gerekenler var! Hayvanat bahçesinin güvenilir olmayan güç jeneratörlerinin arızalanmasıyla birlikte ısı yönetimine başvurmayı dene, güneş ve rüzgar enerjisi gibi sürdürülebilir seçenekleri araştır ve bu konumu güncelleyerek pırıl pırıl hâle getir.

Hadi gel ve Planet Zoo ana oyunu ile sonrasında çıkan paketlerde yer alan diğer uygun türler dâhil olmak üzere hayvanlarına huzurlu bir vaha inşa et.

 

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Zoo: Africa Pack
To Top