Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

İndirimdekiler

En Sevilen İndirimli Oyunlar

Oyun satın alma sitelerinin başında yer alan ve birçok oyunda dönemsel indirimler yapan sektör liderlerinden biri olan Playturk’te geleneksel indirim sezonuna başladı!

Düzenli olarak indirim sezonuna giren Playturk pc oyunları satın al şeklinde aratma yaptığınızda karşınıza çıkan ilk siteler arasında yer arıyor. Çok satan oyunlardan yeni gelen oyunlara pek çok tür için tanımlanan bu indirimler, oyun severler tarafından heyecanla beklenen bir gelenek haline geldi. Birçok türde birden çok indirimli oyun fırsatlarının yer aldığı bu benzersiz oyunlarda aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Tanımlanan indirimler aksiyondan, maceraya, RPG'den, Mac Os oyunlarına pek çok oyun türünü içinde barındırıyor. Sezonundan uzun bir süre geçmeden uygun fiyatlı alabileceğiniz bu oyunlar indirimli oyunlar şeklinde bir başlık altında toplanmış. Modası geçmemiş ve popüler olan oyunlara daha uygun fiyatla ulaşma imkanı sunan Playturk geniş ürün yelpazesi ile bu indirimleri neredeyse her ürüne tanımlıyor.

Ayrıca aradığınız oyunu kolayca bulmaya imkan sağlayan kategorisi ve geleneksel indirimlerden haberdar olmak için sağlanan mail hizmetiyle Playturk kullanıcıların övgüsünü kazanıyor.

Eğer özellikle indirimini beklediğiniz bir oyun yoksa bu kampanyadan farklı tür oyunları deneyerek faydalanabilirsiniz. Sadece merak ettiğiniz bir oyuna çok uygun fiyata ulaşma imkanı sağlayan Playturk’te bu kampanya her an olabilir ve siz de bu indirimden mail ile anında haberdar olabilirsiniz.

Eğer farklılık arıyorsanız ve aynı tür oyunları oynamaktan sıkıldıysanız geleneksel indirimleri beklemek zorunda değilsiniz. Playturk.net periyodik yapılan indirimler dışında haftalık hatta günlük yapılan fiyat azaltmaları da yer alıyor. Ayrıca kullanıcı tercihlerine göre sitede çok satan pc oyunları ve en popüler pc oyunları da bu indirim kapsamında tutulmuş.

Kampanyalı oyunlar, her hafta farklı tür ve kategorilerden seçiliyor ve indirimli oyunlar kategorisi her gün güncelleniyor. Bu sayede her gün denemek istediğiniz farklı türe ait bir oyunu rahatlıkla satın alabilme imkânı doğuyor.

Özetle Playturk.net kullanıcı dostu bir kampanyaya imza atarak sitesinde barındırdığı yüzlerce oyuna bazen geleneksel indirim kapsamında bazen sürpriz günlük iskonto kapsamında indirimler tanımlıyor. Tanımlanan her indirim, sitede yer alan yüzlerce oyunun her biri için oluyor. Bu nedenle aradığınız oyunu çok daha uygun fiyatlı bulma imkanınız oluyor.

Sen de hemen istediğin oyuna daha uygun fiyatla erişmek için Playturk.net’e göz at ve aradığından çok daha fazlasını bul!

Filtre
Konum
Ürün Adı
Fiyat
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste
Ürünler 115'ün 25-36'si
12
24
36
 1. Dying Light - Gun Psycho Bundle (DLC)
  İNDİRİM 4,87 ₺
 2. Call of Juarez Gunslinger
  İNDİRİM 42,70 ₺
  Call of Juarez Gunslinger
  Özel Fiyat 18,30 ₺ Normal fiyat 61,00 ₺
 3. Conglomerate 451
  İNDİRİM 34,00 ₺
  Conglomerate 451
  Özel Fiyat 6,00 ₺ Normal fiyat 40,00 ₺
 4. Realpolitiks - New Power (DLC)
  İNDİRİM 12,40 ₺
 5. Fall of Light
  İNDİRİM 19,20 ₺
  Fall of Light
  Özel Fiyat 4,80 ₺ Normal fiyat 24,00 ₺
 6. Men of War: Vietnam Special Edition
  İNDİRİM 12,80 ₺ÇOK SATANLAR
 7. MEN OF WAR: VİETNAM
  İNDİRİM 12,00 ₺
  Men of War: Vietnam
  Özel Fiyat 3,00 ₺ Normal fiyat 15,00 ₺
 8. XIII CENTURY: GOLD EDİTİON
  İNDİRİM 8,50 ₺
  XIII Century: Gold Edition
  Özel Fiyat 1,50 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
 9. King's Bounty: Crossworlds
  İNDİRİM 18,00 ₺
  King's Bounty: Crossworlds
  Özel Fiyat 6,00 ₺ Normal fiyat 24,00 ₺
 10. Realpolitiks II
  İNDİRİM 416,73 ₺
  Realpolitiks II
  Özel Fiyat 138,97 ₺ Normal fiyat 555,71 ₺
Filtre
Konum
Ürün Adı
Fiyat
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Listeleme Şekli Izgara Liste
Ürünler 115'ün 25-36'si
12
24
36
To Top