Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Tech Corp.

Özel Fiyat 273,57 ₺ Normal fiyat 547,46 ₺
SKU
858457
Tech Corp. dünyanın en büyük teknoloji şirketi olmaya çalıştığınız bir oyundur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Çalışanlarınızı teknolojinizi tasarlama, geliştirme, araştırma ve pazarlama becerilerine ve şirketinizin yarattığı diğer her şeye göre işe alın! Oyuncular, her biri kendi rollerine ve uzmanlıklarına sahip beş çalışan türünü yönetir.

DONANIM GELİŞTİRME
Benzer teknoloji oyunlarının aksine, Tech Corp. ürün tasarımlarınıza özelleştirmesine izin verir - hatta ürünlerinizdeki donanım bileşenlerini ekran kalitesinden sabit sürücünün depolama boyutuna nasıl özelleştireceğinize karar verir.
YAZILIM GELİŞTİRME
En son yazılımı geliştirin! Bunları bir yazılım projesine atadıktan sonra, sadık programlama çalışanlarınız ilerlemeyi yönetirken siz de diğer işlerinizle ilgilenin.
FABRİKA MANİA
Tüm bir fabrika ve çeşitli üretim öğeleri elinizin altındayken, makineleri seçme ve üretim hızları avucunuzun içinde.
ÜRETİM SİSTEMİ
Sağlam bir üretim sistemi, malzeme siparişi verme, bileşenleri yönetme, parça parça ürünler oluşturma ve proje bütçelerini yönetme konusunda sizi sorumlu tutar
ÜRET, BIRAK, TEKRARLA
Çok fazla envanter olmadan ihtiyacınız olan parçalara sahip olduğunuzdan emin olarak işleri sıkı tutun. Dikkatli proje yönetimi, ürünlerin tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için zamanında piyasaya sürülmesini ve pazarlanmasını sağlar - ancak kötü satışlara dikkat edin.
HARİKA BİR OFİS
Ofisinizdeki her şeyi pencere yerleşiminden çalışanlarınızın birbirine ne kadar yakın oturduğuna kadar özelleştirin. Mola zamanı için langırt masası ve televizyon eklemeyi unutmayın!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTech Corp.
To Top