Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Zoo: Wetlands Animal Pack (DLC)

Özel Fiyat 24,90 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
SKU
866261
Suyun olduğu yerde hayat vardır! Planet Zoo: Wetlands Animal Pack ile sulak alanların zenginliğini keşfedin ve sekiz farklı yeni türü kucaklayın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Suyun olduğu yerde hayat vardır! Planet Zoo: Wetlands Animal Pack ile sulak alanların zenginliğini keşfedin ve sekiz farklı yeni türü kucaklayın.

Bu çok talep edilen hayvanlar, yedi habitat türünden ve bir amfibi sergisinden oluşur ve sevimli kapibara, ayırt edici ornitorenk ve güçlü su bufalosu içerir. Bu hayvan odaklı paketi oluşturan sekiz harika eklemenin yanı sıra, Wetlands Animal Pack ayrıca tamamen yeni bir mücadele senaryosu içeriyor. Dünyanın en büyük sular altında kalan otlaklarını kapsayan doğal bir bölge olan Brezilya Pantanal'a gidin ve hayvanat bahçesi yönetimi uzmanlığınızı ilham verici bir hayvan barınağına ödünç verin. Göreve hazır mısın?

8 Büyüleyici Hayvan

Lütfen sekiz inanılmaz türü hayvanat bahçenize davet edin! Sulak Alan Hayvan Paketi, kapibara, ornitorenk, Asya küçük pençeli su samuru, gözlüklü caiman, Nil lechwe, vahşi su bufalosu, kırmızı taçlı turna ve Tuna tepeli semenderde topluluğun en çok talep edilen hayvanlarını içerir. Hayranların en sevdiği bu hayvanları mevcut hayvanat bahçelerinize getirin veya tamamen yenilerini inşa edin, doğal çevrelerini yansıtmak için özel olarak tasarlanmış çarpıcı yaşam alanları yaratın ve bu sekiz sulak alan harikası hakkında daha fazlasını öğrenirken misafirlerinizi heyecan verici bir keşif yolculuğuna davet edin.

Yepyeni Animasyonlar

Yeni hayvanlarınızın kendilerini evde yapmasını izlemeyi seveceksiniz. Kapibaraların yanında, yeni Sıcak Su Musluğu zenginleştirme öğesiyle lüks içinde yaşarken stresinizi atın; derin su dalışında ornitorenklere ender bir bakış yakalayın; zarif Asya küçük pençeli su samurunun sudaki dönüşlerine hayran kalın; ve kızıl taçlı turnanın çiftleşme dansını izleyin. Yabani su bufalosundaki büyük sığırlardan Tuna tepeli semenderindeki ayırt edici amfibilere kadar, sürüdeki her türün, her biri yerel ekosistemin önemli bir parçası olan anavatanlarının bataklık sularıyla kendine özgü bir ilişkisi vardır.

Heyecan Verici Yeni Bir Senaryo

Zengin ve canlı Brezilya Pantanal'a gidin ve dünyanın en büyük sulak alanında hayvanat bahçesi becerilerinizi test edin. Burada mücadele eden türleri kurtarmayı amaçlayan bir hayvan barınağı bulacaksınız. Yönetim görevlerini üstlenerek işletmeye yardım eli uzatın, yeni gelenleri tüm yaşam döngüleri boyunca beslerken benimseyip onlara özen gösterin ve gelişmelerine yardımcı olun. Başarılı, modern bir hayvanat bahçesi işletmek için ayrıca ziyaretçilerinizi memnun etmeniz ve eğlendirmeniz, onları hayvan refahı konusunda eğitmeniz ve beklentilerini karşılamanız gerekir. Yeni hayvanlarınıza ömürlük bir yuva vermek için gerekenlere sahip misiniz?

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Zoo: Wetlands Animal Pack (DLC)
To Top