Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Elite Dangerous

74,99 ₺
SKU
860482
Acımasız bir galakside kendi yıldız geminizin kontrolünü elinize alın. Hükümetler düşer, savaşlar kaybedilir ve kazanılır ve insanlığın sınırı, oyuncuların eylemleriyle yeniden şekillendirilir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Elite Dangerous açık dünya macerasında birbirine bağlı bir galaksi, gelişen anlatım ve tam galaktik oranlarında yeniden yaratılan Samanyolu'nun bütünüyle modern nesle getiren çok oyunculu bir uzay destanıdır.

 

Oyuncular, yalnızca küçük bir yıldız gemisi ve birkaç krediyle başlayarak, fütürist bir acımasız galakside hayatta kalmak ve ikonik Elite'in saflarında yer almak için gereken beceri, bilgi, zenginlik ve gücü kazanmak için ne gerekiyorsa yaparlar.

Galaktik süper güçler ve yıldızlararası savaş çağında, her oyuncunun hikayesi benzersiz bağlantılı oyun deneyimini ve gelişen anlatıyı etkiler. Hükümetler düşer, savaşlar kaybedilir ve kazanılır ve insanlığın sınırı, oyuncuların eylemleriyle yeniden şekillendirilir.

 

400 Milyar Yıldız Sistemi. Sonsuz Özgürlük. Kendi İzinizi bırakın.

 

Elite Dangerous Özellikleri

 

Harikalar Galaksisi

Samanyolu'nun 400 milyar yıldız sistemi, Elite Dangerous'un açık uçlu oynanışının sahnesidir. Kendi galaksimizin gerçek yıldızları, gezegenleri, uyduları, asteroit alanları ve kara delikleri, video oyunu tarihindeki en büyük tasarlanmış oyun alanında gerçek destansı oranlarına göre inşa edilmiştir.

 

Eşsiz Bir Bağlantılı Oyun Deneyimi

Hükümetler düşer, savaşlar kaybedilir ve kazanılır ve insanlığın sınırı, oyuncuların eylemleriyle yeniden şekillendirilir. Galaktik süper güçler ve yıldızlararası savaş çağında, her oyuncunun kişisel hikayesi, bağlantılı galaksiyi ve el yapımı gelişen anlatıyı etkiler.

 

Kendi Yolunuzu Parlatın

3301 yılının acımasız galaksisinde avlanırken, keşfederken, savaşırken, madencilik yaparken, kaçakçılık yaparken, ticaret yaparken ve hayatta kalırken geminizi yükseltin ve her bileşeni özelleştirin. Sıralar arasında yer almak için gereken beceri, bilgi, zenginlik ve gücü kazanmak için ne gerekiyorsa yapın Elit.

 

Devasa Çok Oyunculu

Elite Dangerous’un geniş, çok oyunculu alanında dünyanın dört bir yanından oyuncularla öngörülemeyen karşılaşmalar yaşayın. Karşılaştığınız her pilotun güvenilir bir müttefik veya en ölümcül düşmanın olabileceği Açık Oyun modunda bağlı galaksiyi tek başına veya dünyanın her yerinden oyuncularla deneyimleyin. Oyunu oynamak için Frontier'da ücretsiz bir Elite Dangerous hesabı açmanız gerekecek.

 

Yaşayan Bir Oyun

Elite Dangerous, yeni özellikler ve içeriklerle büyüyor ve genişliyor. Büyük güncellemeler, oyuncuların oynamak istemelerine tepki veriyor ve bağlantılı galakside işbirliği yapan, rekabet eden ve birlikte keşfe çıkan yüz binlerce oyuncu için yeni oyun fırsatları yaratıyor.

 

Orijinal Açık Dünya Macerası

Elite Dangerous, oyun dünyasının orijinal açık dünya macerasını bağlantılı bir galaksi, gelişen anlatım ve tüm Samanyolu'nun tam galaktik oranlarında yeniden yaratılmasıyla modern nesle getiren, 1984'ün türünü belirleyen Elite'in üçüncü devamıdır.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewElite Dangerous
To Top