Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Zoo: North America Animal Pack (DLC)

Özel Fiyat 24,90 ₺ Normal fiyat 49,80 ₺
SKU
865322
Kuzey Amerika Hayvan Paketinde geyik, puma, Kaliforniya deniz aslanı, Kuzey Amerika kunduzu, Amerikan timsahı, kara kuyruklu çayır köpeği, kutup tilkisi ve Amerikan boğa kurbağasını bulacaksınız. Bu, toplam yedi habitat hayvanı ve bir sergi hayvanı yapar. Planet Zoo'nun en büyük ve en ağır geyik türü olan yükselen geyikten minik çayır köpeğine kadar, konuklarınızı bir dizi büyüleyici Kuzey Amerika vahşi yaşamıyla büyüleyebilirsiniz.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Planet Zoo: North America Animal Pack (DLC) ile Kuzey Amerika Hayvan Paketi ile hayvanat bahçenize sekiz harika yeni hayvan ekleyin! Topluluk tarafından çok talep edilen ikonik türler içeren Kuzey Amerika Hayvan Paketi, kendilerini evlerinde hissetmelerine yardımcı olmak için beş yeni zenginleştirme öğesiyle tamamlanan çok çeşitli hırıltı, yüzme ve dörtnala eklemeler getiriyor. Kuzey Amerika Hayvan Paketi ayrıca ünlü Blue Ridge Dağları'nın eteklerinde hayvanat bahçesi yönetimi becerilerinizi zorlamak için yeni bir zamanlı senaryo ile birlikte gelir.

Planet Zoo: North America Animal Pack (DLC) Ana Özellikleri

Ziyaretçiler, her yeni hayvanın benzersiz davranışlar sergilemesini izlemeyi sevecekler. Örneğin, oyundaki en düşük sıcaklık toleransına sahip olan kutup tilkisi, tıpkı vahşi doğada olduğu gibi yüz üstü kara dalarak sevimli bir şekilde avlanır. Kaliforniya deniz aslanları, kendine özgü havlamalarıyla seslenir ve balina kıvrımlarını sallar.

Bu arada, Planet Zoo'da bulacağınız en küçük yetişkin hayvanlar olan küçücük çayır köpekleri, zıplamadan ve zıplamadan önce bir nöbetçi pozunda uzun dururlar.

YENİ BİR ZAMANLI SENARYODA UZMAN
Jameson Vahşi Yaşam Parkı'na hoş geldiniz! Ünlü Blue Ridge Dağları'nın eteğindeki göllerin içinde yer alan bu yeni geliştirilen cazibe, sizi yönetim görevlerini üstlenmeye davet ediyor.

Manzaraya yeni habitatlar eklemek için araziyi temizleyerek, bataklık sulak alanların etrafında çalışarak ve hayvanlara gelişmek için büyük, doğal yaşam alanları sağlarken yaratıcılığınızın akmasına izin vererek hayvanat bahçesini genişleteceksiniz.

Öncü planlama ve inşaatın yanı sıra, Kuzey Amerika Hayvan Sürüsü'nün eklemelerini de dahil ederek tür çeşitliliğini artırmaya çalışacaksınız. Bu hayvanların sevgiyle tasarlanmış habitatlara yerleşmelerine yardımcı olun, konukları ihtiyaçları konusunda eğitin ve hayvanat bahçesinin refahını geleceğe taşımak için başarılı üreme programları geliştirin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Zoo: North America Animal Pack (DLC)
To Top