Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Worms Reloaded - Game of the Year Edition

39,00 ₺
SKU
796178
Worms serisinin en yenilikçi oyunlarından Reloaded ve 5 DLC paketi bir arada!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Game of the Year Edition

  • Worms Reloaded
  • Worms Reloaded - Forts Pack
  • Worms Reloaded - Puzzle Pack
  • Worms Reloaded - Retro Pack
  • Worms Reloaded - The Pre Order Forts and Hats Pack
  • Worms Reloaded - Time Attack PackWorms: Armageddon’ın üzerinden geçen 10 yılın sonrasında şamata dört kişiye kadar çıkabilen online ya da yerel multiplayer özellikleriyle, ses desteğiyle, bir sürü yeni çılgın silahıyla (ve serinin geri dönen ünlü birçok silahıyla), başarımlarıyla, liderlik tablolarıyla, yeni yüksek çözünürlüklü mekânlarıyla, Fort modu için çok saıyda yeni kalesiyle, yeni mekân editörüyle, yeni oyun modları, şapkaları, kaplamaları ve seslendirme çeşitleriyle Worms: Reloaded’la devam ediyor!

Üstüne üstlük Worms: Reloaded eğitim bölümleri, deathmatch’ler, yarışlar, kale oyunları ve bulmacalarla dolu zorlu bir tek kişilik tecrübe de sunuyor. Yeni yüksek çözünürlüklü, renkli grafik motorunun ve yenilenmiş fiziklerin keyfini çıkarın ve yedi farklı kişilikten birine ait yepyeni yapay zekâya karşı kendinizi sınayın. Oyun ayrıca kişiselleştirme seçenekleriyle dolu ve solucan takımınız için binlerce seçenek, tonlarca oyun seçeneği ve özel bölüm sunuyor. Oyunu istediğiniz gibi oynayın!

Forts Pack:
 Kale görevleri odaklı 20 tek kişilik bölüm, multiplayer için 10 yeni kale, 3 yeni şapka, 3 yeni seslendirme çeşidi, yeni bir mekân teması ve 12 yeni başarım.

Puzzle Pack: 
20 tek kişilik bulmaca, 3 yeni şapka, 3 yeni seslendirme çeşidi, 3 yeni mezar taşı, yeni bir mekân teması ve 12 yeni başarım.

Retro Pack: Worms: Armageddon’dan seçilen 15 tek kişilik görev, 3 yeni şapka, 3 yeni mezar taşı, yeni bir mekân teması ve 10 yeni başarım. Tek kişilik görev haritaları multiplayer savalarda da kullanılabiliyor.

The Pre Order Forts and Hats Pack: Oyuna ön sipariş verenlere sunulan 10 kale ve 6 şapka.

Time Attack Pack: 20 yeni yarış görevi, 3 yeni şapka, 3 yeni seslendirme çeşidi, 3 yeni mezar taşı yeni bir mekân teması ve 12 yeni başarım.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewWorms Reloaded - Game of the Year Edition
To Top