Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

World War Z: Aftermath

61,00 ₺
SKU
865196
Vatikan Şehri'ni Roma'daki destansı bir çatışmada geri alın ve yepyeni hikaye görevlerinde Rusya'nın karlı Kamçatka yarımadasında hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

World War Z Aftermath Paramount Pictures'ın gişe rekorları kıran filminden ve şu anda 15 milyondan fazla oyuncuyu büyüleyen kooperatif zombi nişancı oyunudur.

Tam çapraz oyun ile konsollarda ve PC'de zombi kıyametinin gidişatını değiştirin. En fazla üç arkadaşınıza katılın veya dünyanın dört bir yanındaki yeni zombilerin harap ettiği yerlerde yoğun hikaye bölümlerinde vahşi zombi ordularına karşı AI takım arkadaşlarınızla kendi başınıza oynayın. Vatikan Şehri'ni Roma'da destansı bir çatışmada geri alın ve Rusya'nın karlı Kamçatka yarımadasında hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirin.

Savaşta Bir Dünyadan Yeni Hikayeler
Eşsiz hareketler, yetenekler ve orak ve balta gibi çift silahlı silah seçenekleriyle zekeleri yok eden acımasız yeni bir yakın dövüş sistemiyle ölümsüzlere karşı savaşırken hem yeni hem de geri dönen karakterler olarak oynayın. Takımınızda tam bir kaos yaratacak ete aç fare sürüleri de dahil olmak üzere yeni ölümsüz canavarları savuşturun.

Zombi Sürüsünün Yeni Nesli
Ekranda her zamankinden daha fazla zombiye yer veren yeni Horde Mode XL oyun modunda, giderek zorlaşan sonsuz zombi dalgalarına göğüs ger. Horde Mode XL, PC'de lansman sonrası ücretsiz bir güncellemeyle gelecek.

Derin İlerleme ve Yeni Bir Perspektif
Aftermath'in sürükleyici yeni Birinci Şahıs Modu seçeneğiyle kalp atışlarını hızlandıran yeni bir bakış açısını deneyimleyin. Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster ve tamamen yeni Vanguard sınıfı olmak üzere her biri kendi avantajları ve oyun tarzları olan sekiz benzersiz sınıfın seviyesini yükseltin. Her türlü zorluktan kurtulmak için silahlarınızı özelleştirin ve bonus ödüller için özel değiştiricilerle yeni günlük görevleri fethedin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewWorld War Z: Aftermath
To Top