Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Warhammer 40,000: Mechanicus

59,00 ₺
SKU
841517
Ark Mechanicus, The Caestus Metalican'dan geleceği şekillendirecek zorlu kararlar alın ve sizi gerçekten eşsiz bir oyun için alternatif sonlara gönderin. Ancak dikkatli olun, her bir mezarı ne kadar çok keşfederseniz, ödüller o kadar büyük olur, aynı zamanda tehdit de o kadar büyük olur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Warhammer 40,000: Mechanicus oyununda Imperium'daki teknolojik olarak en gelişmiş ordulardan birinin kontrolünü elinize alın - The Adeptus Mechanicus. Magos Dominus Faustinius olarak, yeni keşfedilen Necron gezegeni Silva Tenebris'teki sefere liderlik edeceksiniz. Ekibinizi özelleştirin, kaynakları yönetin, uzun zamandır unutulmuş teknolojiyi keşfedin ve Tech-Priest'lerinizin her hareketini kontrol edin.

Her kararınız, ilerideki görevleri şekillendirecek ve nihayetinde 50'den fazla el yapımı görevde komutanızdaki birliklerin kaderini belirleyecek. Yolunuzu dikkatli seçin - Imperium buna bağlıdır.

Artırma
Et zayıf! Kohortunuzu oluştururken Tech-Priest'lerinizi silahlar, destek öğeleri, Servo-Skull'lar ve diğer mekanik güçlendirmelerle yükseltin. Her oyun tarzı için bir takım oluşturmak için birden fazla karakter sınıfı arasından seçim yaparak takımınızın disiplinlerini özelleştirin.


Eşsiz Taktik Savaş
Xenos pusunun aşırı baskısı altında cesaretinizi test edecek, sürükleyici stratejik bir savaşa katılın. Biliş Puanlarını kullanarak en güçlü silahlarınıza ve yeteneklerinize erişin ve hiç duraklamadan düşmanınıza ilerleyin. Korkmayın, Omnissiah cesurlardan yanadır.


Daldırma Kitaplığı
Black Library yazarı Ben Counter tarafından yazılan, özellikle Adeptus Mechanicus fraksiyonunun benzersiz kişiliğine uyacak şekilde hazırlanmış, her karakterin kendi kişilikleri ve gündemleri olan ilgi çekici bir hikaye. Gerginliği hissedin ve benzersiz görsel efektler ve nefes kesici ses ile bağlılığa hayran kalın.


Omnissiah'ın Kantikleri
Oyun içi başarıları toplayın ve savaşın hararetinde size yardımcı olmak için görev başına bir kez kullanılabilecek güçlü yeteneklerle ödüllendirin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewWarhammer 40,000: Mechanicus
To Top