Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Urban Empire

50,00 ₺
SKU
820657
Urban Empire'da bir belediye başkanlığı hanedanının kontrolünü ele geçirir ve 200 yıllık tarih boyunca şehrinizi ve insanlarınızı yönetirsiniz.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Urban Empire'da bir belediye başkanlığı hanedanının kontrolünü ele geçirir ve 200 yıllık tarih boyunca şehrinizi ve insanlarınızı yönetirsiniz. Altyapıları kurmak, şehir bölgelerini planlamak, belediye meclisindeki siyasi kararları tartışmak, rakiplerinize rüşvet vermek veya şantaj yapmak, halkınızın demokratik haklarını güçlendirmek veya onları görmezden gelmek ve kendiniz tarafından hüküm sürmek - karar sizin!

1820'lerden başlayarak, şehrinizi, her biri kendi tehditleri ve fırsatları olan beş farklı dönem boyunca kurun. Yüzyılların zorluklarına hakim ol, siyasi mücadelelerle yüzleş, dünyayı değiştiren olayları ve öncü icatları tecrübe et ve kendi eşsiz Kentsel İmparatorluğunu yarat!

Kentsel İmparatorluk, şehir yapımcısı özelliklerini siyasi planlamayla birleştiren ve karışıma derinlemesine sosyal ve tarihi olaylar ekleyen ve oyuncuların stratejik planlama ve politik anlayışlı kullanmaları gereken yepyeni bir oyun deneyimi yaratan yeni bir strateji oyununa öncülük eden bir 'Şehri Yürüten'. şehirlerini Belediye Başkanı olarak görevlerinde başarıyla büyütmek.

 Ürün Özellikleri:

  •  City Builder değil, City Ruler: Urban Empire, klasik şehir kurma ve politik yönetim oyunlarının eşsiz bir kombinasyonunu sunar.
  •  Belediye başkanı rolünü üstlenin, politik bir beyni olun ve muhalif partilere karşı çıkarak ve şehrinizi teknolojik gelişmeler ve ideolojik devrimlerle yönlendirerek becerilerinizi kanıtlayın.
  •  Bilimsel gelişim ve bilgi arayışına odaklanan eşit haklar ve sosyal adalet, Kilgannons'u ya da Sant’Elias'ı savunan, her biri 5 karakterli 4 yönetici aileden birini seçin.
  •  Şehir bölgelerini büyük çapta oluşturun ve yönetin ve vatandaşlarınızın gereksinimlerini - mutluluk, güvenlik ve kamu hizmetleri gibi - yerine getirin.
  •  Elektrikli tramvay, antibiyotik veya video oyunları gibi yeni fikirler ve teknolojiler kullanın ve gücünüzü politik gündeminizin belediye meclisine ikna etmek için kullanın.
  •  1000'e kadar dinamik olay, kentsel yaşamın kıvrım ve dönüşlerini temsil ediyor: kadın hakları, hippi hareketi ve çocuk işçiliği gibi konularda kararlar almak ve etkilemek.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewUrban Empire
To Top