Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Tropico 6 - Lobbyistico (DLC)

35,00 ₺
SKU
860344
Tropico 6 - Lobbyistico' da 'Yolsuzluk' ile ilgili araştırmalarında AB'ye katılın ve yeni güçlü avantajların kilidini açın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
YENİ

Avrupa Birliği ve yolsuzluğun ortak noktası nedir? Tabii ki hiçbir şey, çünkü AB en iyi Tropican romunun damlası kadar saf. Öyleyse neden bir saha çalışması yapmıyor ve bu meraklı siyasi varlık hakkında daha fazla bilgi edinmiyorsunuz? Ve neden yolsuz politikacılar tarafından çok ünlü bir şekilde yönetilen Tropico'da (El Presidente hariç elbette) çalıştırmıyorsunuz? 'Yolsuzluk' ile ilgili araştırmalarında AB'ye katılın ve Tropico 6 için 'Lobbyistico'da yeni güçlü avantajların kilidini açın .

Yolsuzluk, Lobbyistico DLC'nin merkezinde yer alır. İhtilaf liderlerini El Presidente Club'a lobici olarak davet edin ve ekonominizi güçlendirmek ve ihtilaf durumlarınızı değiştirmek için benzersiz yeni avantajlar açmak için arka oda politikaları uygulayın. Ancak artan lobi çalışmaları, daha geniş Tropik ekonomi ve toplumu etkileyecek şekilde artan yolsuzluklarla birlikte geliyor.

Yolsuzluğun yayılmasıyla mücadele edin - ya da dürüst olalım, yeni Yolsuzluk Ajansı'nı kullanarak her şeyi örtmeye çalışın. El Prez ve saray için iki yeni özellik, üç yeni müzik parçası ve yeni bir özelleştirme öğeleri setiyle daha fazla yeni içeriğin tadını çıkarın.

Özellikler

  • Yeni yolsuzluk oyun mekaniği : Kontrol edilmediği takdirde ada cennetinizi olumsuz etkilerle bozacak olan yolsuzluğu dengelemeye çalışırken ekonominizi artırmak için yeni avantajlara erişmek için lobi çalışmasını kullanın.
  • 3 yeni bina : Devlet başkanlarının inzivaya çekilme ve gizlilik içinde görüşebileceği El Presidente Club'da kirli lobi çalışmaları yapın. Yolsuzluk Ajansı'nı kullanarak her şeyi örtün ve hizip liderlerini siyasi ikramlar karşılığında Resmi Rezidansta kalmaya davet edin.
  • 2 yeni özellik : Polarize, Halk İçin Her
  • 3 yeni parça : Viva la Corrupción, Fiesta en el Club, Bruselas está Bailando El Prez ve saray için
  • 4 yeni özelleştirme seçeneği ve 3 yeni sanal alan haritası

NOT: Oynamak için Tropico 6 temel oyununu gerektirir . Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

DİKKAT: Bu ürün Çin' de etkilentirilemez.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTropico 6 - Lobbyistico (DLC)
To Top