Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Tropico 6 - Festival (DLC)

49,00 ₺
SKU
864989

Tropico 6 oyununda 'Sıkıntı'yı üstlenmek için çarpıcı kurnazlık anlayışınızı planlayın, inşa edin ve kullanın: Tropico'nun güneşe batmış cennetinden tüm eğlenceyi ortadan kaldırmakla tehdit eden şeytani bir varlık.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Tropico 6 oyununda dans ayakkabılarınızı giyin, 'Festival' DLC, partiyi Tropico 6'ya getiriyor! El Presidente'nin katil bir partiye ev sahipliği yapmasına ve o sıradayken eski bir varlığı savuşturmasına yardım edin.

'Sıkıntı'yı üstlenmek için çarpıcı kurnazlık anlayışınızı planlayın, inşa edin ve kullanın: Tropico'nun güneşe batmış cennetinden tüm eğlenceyi ortadan kaldırmakla tehdit eden şeytani bir varlık.

Dört festival alanı ve her biri adalara kendi benzersiz hızını getiren +20 parti çeşidi arasından seçim yapın. Bilgi güçtür ve nakit olmadan güç nedir? Parti müdavimleri eğlendikten sonra bilgi birikiminizi finansal kazanç için değiştirin veya artan doğum oranının tadını çıkarın. Şarkı söylemek, dans etmek ve genel tezahürat gibi El Prez'in nadiren gördüğü önlemlerle eski 'Can Sıkıntısını' püskürtün.

Dans Okulu veya Balon ve Havai Fişek fabrikası gibi yeni binalarla takımadalardaki en ateşli parti planlayıcısı olun ve başkanlık sarayı için şık yeni bir parti kıyafeti ve temasıyla tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayın. Akılda kalıcı melodilerle dolu bir müzik kutusuyla 'Boredom'a öldürücü darbeyi vurun ve hayatınız buna bağlıymış gibi parti yapın, çünkü öyle!

Yeni 'Festival' mekaniği ile parti yapın: 4 özel alanda 20'den fazla festival çeşidine ev sahipliği yapın, her biri bilgi puanlarını paraya dönüştürmek ve parti müdavimleri eğlendikten sonra artan bebek patlaması gibi kendine özgü etkileri olan 20'den fazla festival çeşidine ev sahipliği yapın

Yeni senaryo odaklı kampanya: Tropico'yu bolluk ve zihin uyuşturma bulutları içinde yutmakla tehdit eden eski bir kötülük olan 'Boredom'u ele geçirmek için 5 haritada oynayın

8 yeni bina: 4 yeni festival alanından yararlanın ve partilerinizin Balon Fabrikası ve Havai Fişek Fabrikası gibi yeni binalarla iyi bir şekilde donatılmasını sağlayın. Dans Okulu ile vatandaşlarınızın adımlarına bir bahar ekleyin ve belirli festivaller için bir Bilet Gişesi ekleyerek ada ziyaretçi sayınızı sağlıklı tutun

4 yeni şarkı: Partiyi her biri farklı bir festivale uyarlanmış çeşitli yeni parçalarla devam ettirin

3 yeni düzenleme: Funhouser Special, Customer Service ve Laundry Festivals gibi heyecan verici yeni özellikleri deneyin

2 yeni özelleştirme seçeneği: mükemmel parti kıyafetinizi seçin ve sarayınızı buna göre ayarlayın

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTropico 6 - Festival (DLC)
To Top