Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Tropico 6 El Prez Edition

Özel Fiyat 86,14 ₺ Normal fiyat 172,28 ₺
SKU
848353
El Presidente geri döndü! Tropico adasında korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve dört ayrı dönem boyunca ulusunuzun kaderini şekillendirin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 86,14 ₺

El Prez Edition

Özel saray tasarımı büyüleyici flamingo göletini, her diktatörün komşu devletlerini etkilemek için can attığı bir şeyi ve El Prez için sıcak karayip gecelerinin yeterince tadını çıkarması için bir turist kostümü içeriyor. Ayrıca yıl boyunca diktatörlük planlarınız için kulaklarınıza ziyafet çekecek oyunun eşsiz ve akılda kalıcı müziklerinin yanı sıra dijital bir takvimin sunulduğu dijital müziği de içerir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Seride ilk defa büyük takım adalarda oynayın. Birden fazla adayı aynı anda yönetin ve yeni çeşitli zorluklara uyum sağlayın.
  • Koleksiyonlarınıza katmak için ajanlarınızı dünya mucizelerini ve anıtlarını çalmak için yabancı ülkelere baskınlara gönderin.
  • Köprüler, tüneller inşa edin ve vatandaşlarınızı ve turistlerinizi taksilerde, otobüslerde ve teleferiklerde taşıyın. Tropico 6, tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor.
  • Sarayınızın görünüşünü istediğiniz gibi kişiselleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.
  • Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın politik yönlerine odaklanan gözden geçirilmiş bir araştırma sistemine sahiptir.
  • Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanlara hitap edin ve tutamayacağınız sözler verin.
  • Tropico 6, 4 oyuncuya kadar çok oyunculu özelliklere sahiptir.

 

Siyasi kargaşa ve sosyal huzursuzluk zamanlarında insanlar, öngörülen ve ustalıkla ülkelerinin kaderini yönlendirecek vizyon sahibi liderler arıyor. Tropico adasında korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve ulusunuzun kaderini dört farklı dönem boyunca şekillendirin. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını daima göz önünde bulundurun.

Seride ilk defa, geniş adaları yönetin, adalarınızı birbirine bağlamak için köprüler kurun ve yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanın. Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi de dahil olmak üzere dünyanın harikalarını çalmak için ajanlarınızı (Tropican) baskınlara gönderin. Sarayınızı istediğiniz gibi özelleştirin ve deneklerinizin iyiliğini kazanmak için balkonunuzdan seçim konuşmaları yapın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

DİKKAT : Bu ürün Çin'de etkinleştirilemez.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTropico 6 El Prez Edition
To Top