Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

The Suicide of Rachel Foster

35,00 ₺
SKU
858233
Yıllar sonra aile oteline dönen bir kadın kendini kapana kısılmış bulur ve eski bir cep telefonu korkunç gerçeği ortaya çıkartabilmesinin tek yoludur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

1993

Lewis & Clark İdari Bölgesi, Montana, Abd

On yıl önce genç Nicole ve annesi, babası Leonard'ın ilişkisini ve genç yaşında intihar eden hamile Rachel'ı öğrendikten sonra aile otelinden ayrılır. Şimdi iki ebeveyni de öldü ve Nicole, oteli satarak annesinin son isteğini yerine getirmeyi umarak, çürüyen yapının finansal durumunu denetlemek için ailenin avukatıyla otele dönüyor.

Hava beklenmedik bir şekilde kötüye döndüğünde Nicole'ün dağ evinden ayrılma ihtimali yoktur ve yapılan ilk telsiz telefonlardan birini kullanarak genç bir FEMA temsilcisi olan Irving'den destek alır.
Onun yardımıyla birlikte, Nicole vadideki kimsenin düşünemeyeceği kadar derin bir gizemi araştırmaya başlar. Melankoli ve nostaljinin tüyler ürpertici bir hayalet öyküsüyle birbirine karıştığı bir aşkın ve ölümün hikâyesi.

Özellikler

  • Geniş ve detaylı oteli keşfet, aile geçmişinin karanlık sırlarının çözülmesi
  • Gerçekten sürükleyici bir tecrübe için stereofonik sesler
  • İlgi çekici, dokunaklı ve olgunlaşmış hikâye anlatımı
  • Gizem ve korku elementlerini karıştıran çok katmanlı gerilim anlatımı

 

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Yetişkin içerik açıklaması, bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Oyunda yetişkinlere yönelik içerik bulunmaktadır

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewThe Suicide of Rachel Foster
To Top