Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Tech Support: Error Unknown

Özel Fiyat 22,30 ₺ Normal fiyat 37,23 ₺
SKU
849713
Teknik destek görevlisi olarak başladığınız yeni işinizde durumlar dışarıdan göründüğü gibi değil. Müşterilerinizin sorunlarını çözerken kendinizi bir komplonun içinde bulacaksınız.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 14,93 ₺

Teknik destek görevlisi olarak başladığınız yeni işinizde durumlar dışarıdan göründüğü gibi değil. Müşterilerinizin sorunlarını çözerken kendinizi bir komplonun içinde bulacaksınız.

İşvereninizden yana mı olacaksınız, şirketinizi yok etmeye adamış bir hacker gruba mı katılacaksınız, polise mi yardım edeceksiniz yoksa kendi bildiğinizi mi okuyacaksınız?

 “Quasar Telecommunications firması adına, seni ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyuyorum. Teknik destek uzmanlarımızın evlerinden çalışmalarına imkân sağlayan muhteşem yeni programımıza dahil edilmiş durumdasınız. Kullanacağınız yeni Spectrum sistemi, Danışma Masası üzerinden doğruca müşterilerimize bağlayacak.”

 

Tech Support: Error Unknown sizi sanal bir bilgisayarın karşısına geçiren simülasyon ve bulmaca mekanikleri içeren bir macera oyunudur. İşe yeni giren bir teknik destek uzmanı olarak elinizdeki geniş yazılım seçenekleriyle ister müşterilerinizin problemlerini çözün, isterseniz bu programları kullanarak şahsi menfaat sağlayın. Sisteminizi hackleyerek tüm potansiyelini kullanın, GPS üzerinden kayıp telefonları takip edin, şantaj yapmak için profillerini tarayın ya da basitçe bilgisayarlarını yeniden başlatmalarını tavsiye edin.

İşiniz sırasında, işveren şirketiniz ile şirketinizi batırmaya çalışan bir hacker grup ile olan çatışmayı keşfedeceksiniz. Şirket basamaklarını mı tırmanacaksınız, gizlice hacker gruba mı katılacaksınız, yoksa ifşa olmaları için polise mi yardım edeceksiniz? Buna bir alternatif olarak kendi planınıza mı uyacaksınız? Seçim sizin.

Başlıca Özellikler

  • Roman tarzı diyaloglar üzerinden müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurun
  • Özgür bir bilgisayar ortamında her duruma nasıl yaklaşacağınızı seçin
  • Kimin tarafında olacağınıza karar verip yeni bir gidişatın kilidini açın.
  • Çok sayıda ana ve küçük sonları keşfedin
  • Yalnızca fare gerektiren kontroller oyunu herkes için erişilebilir yapıyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewTech Support: Error Unknown
To Top