Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sudden Strike 4 - Road to Dunkirk (DLC)

19,00 ₺
SKU
829096
Sudden Strike 4: Road to Dunkirk, dünyanın en cesur askeri kurtarma görevlerinden birine giden savaşları yeniden yaşayın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sudden Strike 4: Road to Dunkirk, dünyanın en cesur askeri kurtarma görevlerinden birine giden savaşları yeniden yaşayın. Mayıs 1940’ta Fransa’nın işgalinden sonra, İngiliz Seferi Kuvvetleri ve Fransız Ordusu’nun parçaları Dunkirk’e geri çekildi ve Alman kuvvetleri onları ezmek için yaklaşırken tahliye edilmeyi bekledi.

Özellikler

Alman görevinde, Lille Muharebesi'ndeki Fransız kahramanlık savunmasını başarıyla kırın, Dunkirk kasabasını ele geçirin ve bir İngiliz savaş gemisini yok etmeye devam edin. Müttefikler görevinde, Ypres-Comines Muharebesi sırasında İngilizlere karşı saldırı başlatın ve sonuç olarak “Dynamo Operasyonu” sırasında mümkün olduğunca çok sayıda asker tahliye edin.

Seçilebilecek iki yeni Müttefik doktrin komutanı: Fransız savaş kahramanı Charles de Gaulle ve İngiliz Seferi Kuvvetleri bölüm komutanı Harold Alexander, her görevin üstesinden gelmek için stratejik seçeneklerinizi tamamladı.

Sudden Strike 4: Dunkirk'e giden yol, Alman SIG 33 Bison topçusu, Fransız Char B1 ağır tankı, İngiliz A10 Kruvazörü Mk da dahil olmak üzere oyuna 10 yeni ünite getirdi. II orta boy tank ve yok edici HMS Ivanhoe.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Bu içeriği oynamak için Sudden Strike 4 oyununun Steam sürümüne sahip olmak gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSudden Strike 4 - Road to Dunkirk (DLC)
To Top