Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Stygian: Reign of the Old Ones

60,00 ₺
SKU
855999
Stygian: Reign of the Old Ones açıklayıcı bir görsel tarzda temsil edilen zengin rol yapma ve sıra tabanlı taktiksel savaşın bir karışımını sunar. Ölü bir dünyada kurtuluş bulabilir misin?
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Paket içerisinde ücretsiz bir sanat kitabı da içerir: 

Stygian: Reign of the Old Ones, oyuncu Arkham'dan Abyss’in derinliklerine doğru ilerler. 1920'ler dünyasına dayanarak kendi karakterinizi yaratın ve gizemli bir dünyada bir yol açın.

Anlama gücünün ötesindeki güçlere karşı çaresizce savaşınız yakanızı bırakmayacak. Fiziksel mücadele zor olacak, büyü kullanmak korkunç sonuçlar doğuracak ve akıl sağlığınız bilinmeyen kötülükler nedeniyle kırılma noktasına gelecek. Bazen en iyi çözüm eşiğin ötesinde gizlenenlerden kaçmak olacaktır.

Özellikler

  • Lovecraft'ın kozmik korku temalarını yansıtan elle çizilmiş iki boyutlu dünya.
  • Lovecraft’ın ikonik orijinal eserlerinden esinlenilmiş düşman, çevre ve katiller. En sevdiğiniz hikayelerden ilham alan görevlere katılın ve kendi kararlarınıza ve rol yapma tarzınıza göre onların oynadıklarını görün.
  • Her biri kendi arka plan hikayesi ve özellikleri olan 8 ana karakter arasından seçim yapın.
  • Kötü kaderli yolculuğunuzda birçok garip arkadaşınız size eşlik edecek: Herbert West'in yeniden canlandırdığı Büyük Savaş'ın yalnız bir askeri olan yalnız, 'Outsider'. Bunları ve diğer tuhaf varlıkları ekibinize alın.
  • Karakterinizin Aklı ve zihinsel durumu diyalog seçeneklerini etkileyecektir. Akıl hastalıkları, engellerin yanı sıra avantajlarla birlikte gelir. Bazen delirmiş bir dünyada kızgın olmak işe yarar!
  • Stygian'ın İnanç Sistemi, karakterlerin yeni Arkham'ın çarpık gerçekliği ile nasıl başa çıktıklarını akıl sağlıklarını yeniden kazanma hızlarını belirler. İnanç Sistemleri ayrıca rol yapma olanaklarının genişliğini genişleten benzersiz diyalog seçenekleri sunar.
  • Bazen verdiğinden fazlasını alan yeni bir büyü sistemi. Okült ustası olmak, parmaklarınızın ucundan renkli füzeler atmak kadar kolay değil. Stygian'ın kara büyüsü güçlüdür ancak aklınıza, sağlığınıza ve muhtemelen çok daha fazlasına mal olabilir.
  • Klasik Might ve Magic oyunları kahramanlarına benzer şekilde iki boyutlu bakış açısıyla stratejik, sıra tabanlı mücadele.
  • Stygian’daki mücadele dünyayı kurtarmak değil, çünkü bu savaş zaten kaybedildi. Bu son zamanlarda kendi hedeflerinizi takip edin: kurtuluş, intikam veya belki daha karanlık bir şey.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar: Yoğun Şiddet, Genel Yetişkin İçerik. Bu oyun her kesimi için uygun olmayan içerikler barındırabilir veya iş yerinde görüntülemeye uygun olmayabilir.

NOT : Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStygian: Reign of the Old Ones
To Top