Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

State of Mind

109,00 ₺
SKU
842301
Drone'lar ve insansı robotlar, kamu sektöründe insanların yerini alıyor, her şey birbirine bağlı, gözetim her yerde mevcut hale geldi. Distopik gerçeklik ve dijital ütopyanın iç içe geçtiği çok katmanlı bir Bilimkurgu gerilim filmine dalın Her yerde bulunan dijitalizm, gözetim ve transhümanizm toplumunda küresel bir komployu ortaya çıkarın
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Akıl ve makine bir olduğunda - insanlıktan geriye ne kalacak?

State of Mind yer Berlin, yıl 2048 - Dünya eşiğinde. Kaynak eksikliği, kirli hava ve suyun neden olduğu hastalıklar, artan suç, savaş. Hükümetler ve şirketler, teknolojik ilerleme yoluyla çareler vaat ediyor.

Drone'lar ve insansı robotlar, kamu sektöründe insanların yerini alıyor, her şey birbirine bağlı, gözetim her yerde mevcut hale geldi.

Richard Nolan, bu gelişmeyi açıkça eleştiren birkaç gazeteciden biri. Bir patlamadan sonra hastanede uyandığında ve karısının ve oğlunun gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu öğrendiğinde, Richard fark eder: O ve ailesi, distopik gerçeklik ve dijital ütopya arasında, insanlığın kurtuluşuyla ilgili rakip fikirler fırtınasında sadece seyircilerden daha fazlası haline geldiler. Bunun yerine, kendilerini tam ortasında bulurlar.

Bu yerli drama State of Mind özünde insanlığın kaderini belirlemeyi amaçlayan dünya çapında bir komplo hakkında bir gerilime dönüşüyor: Mükemmel bir dijital ütopya cevap olabilir mi? Maddi ihtiyaçlardan ve çekişmelerden etkilenmeyen sanal bir cennet mi? Bir süper yapay zeka kurtarıcımız olabilir mi - yoksa hayırseverliğin değeri öğretilemeyeceği için bizi vazgeçilebilir mi ilan eder?

Bu fırtınadan sonra dünya nasıl görünecek, insanlıktan geriye ne kalacak?

 

Yakın geleceğin endişe verici derecede gerçekçi bir vizyonunu deneyimleyin

Distopik gerçeklik ve dijital ütopyanın iç içe geçtiği çok katmanlı bir Bilimkurgu gerilim filmine dalın
Her yerde bulunan dijitalizm, gözetim ve transhümanizm toplumunda küresel bir komployu ortaya çıkarın


Gerçekçi ortamları düşük poli karakterlerle birleştirerek zengin ve benzersiz bir görsel stile sahip bir dünyayı keşfedin
Gazeteci Richard Nolan'ın yanı sıra beş ek oynanabilir karakterin rolünü üstlenin


Richard'ın geçmişini yeniden inşa etmek için el becerisini, tümdengelim becerisini ve araştırmayı kullanın


Tobii Eye Tracking'i destekler: Genişletilmiş göz izleme özellikleriyle State of Mind'ın artırılmış gerçekliğin hakim olduğu dünyasına daha da derinlemesine dalın

State of Mind, Windows, Mac ve Linux için Steam aracılığıyla sağlanır ve ayrıca Windows, Mac ve Linux için DRM'siz sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewState of Mind
To Top