Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Star Wars Empire at War: Gold Pack

337,23 ₺
SKU
791541
Galaktik bir iç savaş zamanı. Star Wars Empire at War: Gold Pack ile bir galaksinin tamamına komuta edin veya onu bozun. 
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Galaktik bir iç savaş zamanı. Star Wars Empire at War: Gold Pack ile bir galaksinin tamamına komuta edin veya onu bozun.  İsyan'ın dizginlerini mi eline alacaksın, İmparatorluğun kontrolünü mü devralacaksın yoksa Yıldız Savaşları Yeraltı Dünyasını mı yöneteceksin ?

Star Wars Empire at War: Gold Pack Özellikler

Star Wars Empire at War

Askerlerin yaşamlarından, gezegenlerin ölümlerine kadar, en üstün galaktik komutan sizsiniz. Galaktik bir iç savaş zamanı. İsyanın dizginlerini elinize alın veya İmparatorluğun kontrolünü ele alın. Hangisini seçerseniz seçin, tarafınızı nihai zafere yönlendirmek sizin elinizde. Yerde, uzayda ve galakside seferler yürütürken bireysel birliklerden yıldız gemilerine ve hatta güçlü Ölüm Yıldızı'na kadar her şeyi yönetin. Sıkıcı kaynak toplamayı unutun - doğrudan eylemin merkezine atlayın. Hatta Star Wars tarihini bile değiştirebilirsin ! Her karar bir sonraki savaşınızı etkiler ve her savaş galaksinin kaderini şekillendirmeye yardımcı olur.

  • Kashyyyk, Tatooine ve Dagobah dahil olmak üzere 80'den fazla yer ve uzay konumunu fethedin veya özgürleştirin - her biri kendi stratejik avantajına sahip.
  • Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker, Darth Vader ve Boba Fett gibi ikonik Star Wars karakterlerini yönetin.

Star Wars Empire at War: Forces of Corruption

Hafif tarafı oynadınız. Şimdi bozuk tarafı oynayın! Tyber Zann olarak, Jabba the Hutt'tan bu yana en kötü şöhretli lider olmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksiniz. Korsanlık, adam kaçırma, haraç toplama ve rüşvet gibi tüm yeni taktiklerle, Yıldız Savaşları yeraltı dünyasını yönetme girişiminizde yolsuzluğun karanlık güçlerini kontrol edebilirsiniz . Galaksiyi kontrol etmeyin, onu yozlaştırın!

  • Tüm yeni birimler ve gezegenler: 28 yeni yeraltı biriminin yanı sıra yeni Asi ve İmparatorluk güçleri ve kahramanları 13 yeni gezegende komuta edin.
  • Genişletilmiş Çok Oyunculu: Üç uluslu savaşları deneyimleyin ve şimdi ayna oyunuyla aynı tarafı kendi kendine oynayın.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır, internet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewStar Wars Empire at War: Gold Pack
To Top