Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Spacebase Startopia - Extended Edition

159,00 ₺
SKU
860498
SPACEBASE STARTOPIA klasik RTS savaşları ve eğlenceli mizahının yanında ekonomi simülasyonu ve imparatorluk inşa etme stratejisi karışımından oluşan orijinal formülüyle oynayanları büyülüyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
Spacebase Startopia - Extended Edition klasik RTS savaşları ve eğlenceli mizahının yanında ekonomi simülasyonu ve imparatorluk inşa etme stratejisi karışımından oluşan orijinal formülüyle oynayanları büyülüyor.
 
Zorlayıcı tek oyunculu Hikâye modu ve çok yönlü savaş moduna ek olarak en fazla dört oyuncuyla oynanabilen çok oyunculu rekabetçi ve eşli oyun modları da bulunuyor.
 
Üstelik, üç Uzay İstasyonu Güvertesini (Space Station Deck) yönetmek, sekiz Uzaylı ırkını misafir etmek ve İstasyonu istilacı düşmanlara karşı savunmak yeterince zorlu bir mücadele değilmiş gibi dinamik yapay zekâ hikâye anlatıcısı da olayları sözünü sakınmadan tatlı ama sivri dilli bir tavırla yorumlayacak.

Extended Edition

Extended Edition özel bir uzaylı şapkası, uzaylı ırklarını temsil eden dekoratif heykeller ve Fuzzy droidler ile Garbage Botlar için görünümler içerir. Ayrıca oyun müzikleri de dâhildir.

Spacebase Startopia - Extended Edition Özellikleri

  • 10 görevlik tek oyunculu Hikâye modu, bilinen evrendeki en cazibeli ticaret ve turizm noktalarından birini yaratmaya çalışırken Spacebase Startopia'nın Kumandanı olarak seni tüm yeteneklerini kullanmaya zorlayacak.
  • Üç Güvertenin hepsinin de liderlik yeteneklerine ihtiyacı var: Alt Güverte (Sub Deck) hayatta kalmak için gerekli tüm Odaları bulundururken Eğlence Güvertesi (Fun Deck) misafirlere odaklanıyor ve Yaşam Güvertesi de (Bio Deck) içindeki hayvan ve bitkilerle zarif Dryadlara ev sahipliği yapmanın yanında hayatta kalmak için gereken Kaynakları sağlıyor.
  • Rakiplerine karşı üstün gelmelisin çünkü Uzay İstasyonunda yalnız değilsin. Düşmanlarının ekonomisini sabote et veya Mech Birliklerinle onlara saldır, ticaret yap ve İstasyonunu işgal etmeye hevesli Uzay Korsanlarına dikkat et.
  • Dinamik yapay zekâ hikâye anlatıcısı "VAL", aldığın kararlara göre farklı tepkiler veriyor ve her zaman hem sözde hem özde yanında duruyor; bazen de inanılmaz derecede vasıfsız yorumlar yapıyor.
  • Kapsamlı tek oyunculu Hikâye modu ve tek tek ayarlanabilen sandbox moduna ek olarak en fazla dört oyuncuyla oynanabilen çok oyunculu rekabetçi ve eşli oyun modları seni bekliyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSpacebase Startopia - Extended Edition
To Top