Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Space Rangers HD: A War Apart

Özel Fiyat 92,65 ₺ Normal fiyat 370,41 ₺
SKU
769513
Dev klasik Space Rangers hem yüksek çözünürlüklü, yenilenmiş grafiklerle hem de tonla yeni içerikle yeniden oyuncuların karşısına çıkıyor!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Space Rangers HD: A War Apart, Space Rangers 2’nin kültleşmiş dünyasını yeniden düzenleyip geliştiriyor. Oyun SNK-Games ekibi tarafından serinin fanlarıyla ortaklaşa bir şekilde geliştirildi. Yeni bir senaryo kolu, yeni geliştirmeler, ekipmanlar, gezegenler arası savaşlar ve ünlü metin bazlı maceraların daha fazlasını ekleyerek zaten dopdolu olan oyun evreninin sınırlarını her yöne daha da genişleterek içeriği neredeyse iki katına çıkarıyor.

Oyun aynı zamanda modern işletim sistemleriyle mükemmel bir uyum sağlaması için teknik açıdan büyük bir elden geçirmeye uğramış vaziyette. Oyun 1920x1200’e kadar çıkan çözünürlükleri desteklemesi ve gezegen arası savaşların modern teknolojilerden faydalanması için baştan düzenlendi.

Space Rangers HD: A War Apart, M.S. 3000 yılında geçiyor. Galaksimiz Dominators adında, uzaylı teknolojisinin etkisi altına girmiş savaş robotları tarafından işgal ediliyor. Oyuncular kendilerini; uzayda ve hiperuzayda savaşmak, ticaret yapmak, hükümet görevleri yapmak, Dominators’ın elinden gezegen kurtardıkları 3 boyutlu RTS savaşlara girmek, eşsiz senaryo dönüşlerine ve ödüllerle karşılabilecekleri metin bazlı maceralara çıkmak gibi çeşitli aktivitelere girebilecekleri yaşayan ve nefes alan bir dünyada buluyor. Oyunun sonu önceden belirlenmiş değil ve oyuncular her iki tarafta da galibiyeti yakalayabiliyor, hem bir korsan hem de bir kahraman olarak. Oyuncuların kararları galaksinin oyun sonunda nasıl bir durumda olacağını etkiliyor.


Öne çıkan özelliklerYeni Korsan yan senaryosu: Senaryo kollarından herhangi birini tamamladıktan sonra oyuncu isterse oyunu bitirebiliyor, isterse de başka bir tanesini tamamlamak için devam edebiliyor. Oyuncunun kararları bütün galaksiye etki eder nitelikte. Bir oyun asla diğerinin aynısı olmuyor.

Teknik Elden Geçirme: Full HD çözünürlük ve çok çekirdekli işlemci desteği. Ve de genişletilmiş soundtrack.

Yeni metin bazlı maceralar: 15’den fazla geleneksel savaş haritası, 20’den fazla hükümet görevi, eşsiz hikâye harici olaylar, yeni ekipmanlar ve mikromodüller ve daha fazlası!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSpace Rangers HD: A War Apart
To Top