Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sid Meier's Civilization® VI: Rise and Fall (Mac - Linux)

129,00 ₺
SKU
835219
Civilization VI dünyayla etkileşim için yepyeni yollar sunuyor: Şehirler artık haritaya yayılıyor, teknoloji ve kültürdeki geliştirmeler yepyeni potansiyellere sahip ve beş yöntemden birini kullanarak kazanmaya çalışırken karşınıza çıkacak dünya liderleri tarihteki hareketlerine uygun davranışlarda bulunarak sizi engellemeye çalışıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Civilization VI tarih boyunca ayakta kalacak bir imparatorluk kurma oyunudur ve Sid Meier's Civilization® VI: Rise and Fall (Mac - Linux) ek paketi ile oyuncular medeniyetlerini çağlar boyunca yönetirken onlara yeni seçenekler, stratejiler ve zorluklar sunar.

Dünya çapında halkın sadakatini kazanabilir misiniz yoksa şehirlerinizi rakiplerinize mi kaybedeceksiniz? Medeniyetinizi Altın Çağ’a taşıyabilecek misiniz ya da Karanlık Çağ’a saplanıp mı kalacaksınız? Civilization VI: Rise and Fall ile çağlar boyunca hükmeden gerçek bir lider olacaksınız.

Bir medeniyeti başarıyla yönetmek onu müreffeh Altın Çağ’a taşırken, geride kalmak ise Karanlık Çağ’a gömülmesine sebep olur. Karanlık Çağ’ın bütün zorluklarıyla başarıyla başa çıktığınızda medeniyetiniz Kahramanlar Çağ’ıyla beraber tekrar dirilerek yükselişe geçer.

Sınırlarınızı çizgide tutmak için halkınızın sadakatini kazanın ya da diğer medeniyetlerin halkı arasında sadakat kazanarak imparatorluğunuzu genişletin. Dünya sınırları sürekli yer değiştirir ve imparatorluklardan Özgür Şehirler yükselir bu sırada rakipleriniz bu şehirlerin sadakatini kazanmak için birbirleriyle mücadele eder.

Yeni “Valilik” sistemiyle oyuncular içlerinde yeni Karanlık Çağlar ve Sadakat mücadelelerinin de olduğu şehirlerini daha geniş şekilde kişiselleştirebilecek ve özelleştirebilecekler. Yedi eşsiz yöneticinin her biri kendine has özellikleri olan terfi ağaçları sayesinde farklı oynanış şekillerine ve stratejilerine sahiptirler.

Bu yeni sistemlere ek olarak, Civilization VI: Rise and Fall sekiz yeni medeniyet ve dokuz yeni dünya lideri sunar. Sekiz yeni dünya harikası inşa edilebilir, bununla beraber geniş seçenekli yeni birimler, binalar ve geliştirmeler de bulunmaktadır. Kurup, feth etmenin ve ilham vermenin artık her zamankinden daha fazla seçeneği var.

Sid Meier's Civilization® VI: Rise and Fall (Mac - Linux) İçeriği

MUHTEŞEM ÇAĞLAR: Medeniyetiniz gelişip müreffeh oldukça ve siz tarihi anları yakaladığınızda Karanlık Çağlardan çıkıp Altın Çağlara geçeceksiniz. Bunların her biri özel mücadeleler ve ödülleri oyundaki stratejinize göre sunmaktadır. Karanlık Çağlardan zaferle çıkın ki bir sonraki Altın Çağ’ınız her zamankinden daha güçlü olsun… Yani Kahramanların Çağı.

 

SADAKAT: Her şehrin liderliğinize gösterdiği sadakat artık ayrılıyor. Sadakatin azalmasına izin verirseniz bunun isyanların, düşük gelirlerin ve hatta halkın bağımsızlığını ilan ederek şehrinizi kaybetme ihtimaline kadar giden sonuçlara katlanın. Fakat başka bir medeniyetin mağlubiyeti sizin kazancınız olabilir böylece harita üzerindeki şehirlerde sadakati arttırarak sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

VALİLER: Mevkii verin, atayın ve güçlü karakterleri özelleştirme bonusları ve terfi ağaçlarını geliştirerek şehirlerinizi kişiselleştirin ve sadakatinizi güçlendirin.

GELİŞTİRİLMİŞ MÜTTEFİKLER: Geliştirilmiş müttefik sistemi oyuncuların farklı tiple müttefikler ve zamanla kazanılan kazançlar edinmesini sağlar.

ACİL DURUMLAR: Eğer bir medeniyet çok güçlenirse diğer medeniyetler tehlike yaratan medeniyete karşı birlik olabilirler ve ganimet kazanabilirler… Ya da acil durumlar zamanının sonucuna göre ceza alırlar.

ZAMAN ÇİZGİSİ: Yeni “Timeline” içeriğiyle medeniyetinizin tarihçesini istediğiniz zaman gözden geçirin. Zafere giden yolculuğunuzda yaşadığınız Tarihi Anları gösteren görsel bir seyahate çıkın.

YENİ LİDERLER VE MEDENİYETLER: Sekiz yeni medeniyet ve dokuz yeni lideri içermektedir. Her biri kendine has avantajları ve oyun stili sunar, bununla beraber toplamda sekiz yeni ünite, iki yeni eşsiz bina, dört eşsiz geliştirme ve son olarak iki benzersiz semt içermektedir.

YENİ KÜRESEL İÇERİK: Sekiz yeni dünya harikası, yedi yeni doğa harikası, dört yeni birim, iki yeni geliştirme, iki yeni semt, on dört yeni bina ve üç yeni kaynak eklenmiştir.

GELİŞTİRİLMİŞ OYNANIŞ SİSTEMLERİ: İçlerinde Karanlık Çağlar İlkelerinin de olduğu yeni politikalarla “The Government” sistemi güçlendirilmiştir. Liderlerin yeni gizli planları, yeni savaş sebepleri ve halihazırdaki sistemlere eklenen geliştirmeler mevcuttur.


Sid Meier's Civilization VI, son oyunu 8 milyon, toplamda ise dünya çapında 33 milyon kopya satmış olan ödüllü Civilization serisinin son üyesidir.

Efsanevi oyun yapımcısı Sid Meier tarafından yapılmış olan oyun bir imparatorluk kurarak zamana karşı onu hayatta tutmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Çağından Bilim Çağı'da dek uzanan bir süreye dayanacak olan temelleri sağlam bir imparatorluk kurarak dünyanın hakimi olun. Savaşlar çıkarın, diplomasi yapın, kültürünüzü geliştirin, tarihin en büyük liderleriyle görüşün ve dünyanın gördüğü en büyük imparatorluğu kurun!

Civilization VI dünyayla etkileşim için yepyeni yollar sunuyor: Şehirler artık haritaya yayılıyor, teknoloji ve kültürdeki geliştirmeler yepyeni potansiyellere sahip ve beş yöntemden birini kullanarak kazanmaya çalışırken karşınıza çıkacak dünya liderleri tarihteki hareketlerine uygun davranışlarda bulunarak sizi engellemeye çalışıyor.


Sid Meier's Civilization® VI: Rise and Fall (Mac - Linux) Özellikleri


  • Yayılımcı İmparatorluklar: İmparatorluğunuzun haritaya yayılışını daha önce hiç olmadığı gibi görün. Her şehir birden fazla alana yayıldığından çevre koşullarını avantaja çevirmek için her bölgeyi ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.

  • Aktif Geliştirme: Uygarlığınızın gelişim hızını artıran bonuslar açın. Daha hızlı gelişmek için birimlerinizi etrafı keşfetmek için kullanın, yeni kültürlerle tanışın ve çevrenizi kontrol altına alın.

 

  • Dinamik Diplomasi: Diğer uygarlıklarla olan iletişimleriniz oyunun dönemine göre değişkenlik gösterir, başlarda anlaşmalar hayatta kalma meseleleriyken ileride diplomasi ve çıkar ilişkileri önemli hale gelebilir.

 

  • Birleşik Ordular: Her altıgene bir birim özelliğin gelişmesiyle destek birimleri diğer birimlerle aynı yerde bulunabilir hale geldi. Benzer birimler de gene bir arada bulunarak daha güçlü hale gelebilirler.

 

  • Geliştirilmiş Çoklu Oyuncu: Geleneksel çok oyunculu modların yanı sıra, tek bir seride bitebilecek onlarca farklı bölüm arasından birini seçip arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

 

  • Her Oyuncu İçin Bir Uygarlık: Civ 6 serinin uzun süreli hayranları için eskiden hiç olmadığı kadar çok seçenek sunuyor. Yeni tutorial bölümleriyse yeni oyunculara işin temellerini öğretmek için özel olarak tasarlandı.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT: Bu içeriği oynamak için Sid Meier’s Civilization VI oyununun Steam sürümüne sahip olmak gerekir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSid Meier's Civilization® VI: Rise and Fall (Mac - Linux)
To Top