Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - The Collection (Mac)

219,00 ₺
SKU
801282
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - The Collection, Exoplanets harita paketi ve Rising Tide genişleme paketi bir arada!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Civilization: Beyond Earth’ün heyecan verici genişleme paketi Sid Meier's Civilization : Beyond Earth - Rising Tide, oyuna okyanus senaryosunu ekliyor. Civilization: Beyond Earth’ün heyecan verici genişleme paketi Sid Meier's Civilization : Beyond Earth - Rising Tide, oyuna okyanus senaryosunu ekliyor. Oyun alanını gezegenin tümüne yayıyor, diplomasiyi geliştiriyor, yeni fraksiyonlar getiriyor ve oyundaki sistemleri genişletiyor.

Koloni gemileri Dünya’dan ayrıldıktan sonraki kutlamalar kısa sürdü. Arkada bırakılanlar gezegenlerinin giderek tükenen kaynakları için vahşi bir mücadeleye girişti. Bu fırtınalı dönemde iki yeni olay meydana geldi. Bu yeniler kendilerinden öncekilerin ideallerine değil, menfaatperestliğe, esnekliğe, acımasızlığa ve hepsinden öte hayatta kalabilmeye bağlıydılar.

Beyond Earth, Civilization serisini tarihi kurgusundan çıkartarak bilim kurguda hayal edilen muhtemel bir geleceğe götürdü. Rising Tide da Beyond Earth’ü gezegenin yüzeyindeki ve denizlerinin altındaki yeni bölgelere taşıyor; “bir tur daha” diyerek insanlığın gelecek vizyonunu inşa etmeniz için size çok daha fazla seçim şansı ve diplomatik seçenek sunuyor.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth efsane Civilization serisinin bilim kurgu temalı yeni oyunudur. Gelecek bir zamanda, küresel olaylar dünyanın dengesini bozmuş ve modern toplumlar yok olma sürecine girmiştir. İnsanlığı yeni bir dünya ve belirsiz bir gelecek beklemektedir. İnsanlar yeniden ayağa kalkmaya çalışırken daha önce kurulmuş ülkeler, kaynaklarını insanlığın yeni bir hayata başlayabilmesi için uzay araştırmalarına harcamaktadır.

Dünya’nın ötesinde yeni bir ev bulmaya gönderilen keşif ekibinin bir parçası olun. Buradaki göreviniz halkınızı yeni yerlere götürmek, uzayda yeni bir uygarlık yaratmak ve insanlık tarihinde yeni bir sayfa açmaktır. Yabancı bir gezegeni keşfedin.Orada koloniler kurun, güçlü ordular yönetin, özel binalar inşa edin ve yeni dünyanızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Aynı zmanada yolculuğunuz sırasında oyunu etkileyecek kritik kararlar vermeniz de gerekecek.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Özellikleri

Yabancı Bir Dünyayı Kolonize Edin 

Dünya'nın aksine tehlikeli arazi bulunan mistik kaynaklara sahip bir gezegeni keşfedin. Düşmanca yaşam formları ve olası tehlikelere karşı dikkatli olmalısınız. Karakollar inşa edin, eski uzaylı kalıntılarını ortaya çıkarın ve yeni yaşam biçimlerini emriniz altına alın. Şehirler kurun ve halkınızı refaha kavuşturmak için ticaret yolları oluşturun.

Maceraya Atılın 

Her biri farklı özelliklere sahip liderler ve değişik oyun avantajlarına sahip sekiz keşif sponsorundan birini seçin. Kültürel kimliğinizi oluşturun. Uzay aracınızı, kargonuzu ve kolonistlerinizi yeni gezegene vardığınızda başlangıç ​​koşullarını doğrudan tanımlayan bir dizi seçenekle birleştirin.

Yörünge Katmanı 

Stratejik saldırı, savunma ve destek yetenekleri sağlayan gelişmiş askerler, ekonomik ve bilimsel uydular oluşturun.

Çok Oyunculu Mod 

Yeni bir uzaylı dünyasının hakimiyeti için 8 oyuncuya kadar rekabet ortamı oluşturuldu.

Mod desteği 

Sağlam mod desteği, oyun deneyiminizi özelleştirmenizi ve genişletmenizi sağlar.

Sid Meier's Civilization : Beyond Earth - Rising Tide Sistem Gereksinimleri

Windows - Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows® Vista SP2 / Windows® 7 / Windows®8 - 8.1
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Sabit Disk Alanı: 13 GB veya daha fazla
 • Video: 256 MB ATI Radeon HD 3650 veya daha iyisi, 256 MB nVidia 8800 GT veya daha iyisi veya Intel HD 3000 veya daha iyi tümleşik grafik kartı
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • DirectX®: DirectX® sürüm 11

Windows - Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows® Vista SP2 / Windows®7 / Windows®8 - 8.1
 • İşlemci: 1.8 GHz Dört Çekirdekli CPU
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Sabit Disk Alanı: 13 GB veya daha fazla
 • Video: AMD HD5000 serisi veya üstü (veya Mantle desteği için ATI R9 serisi), nVidia GT400 serisi veya üstü veya Intel IvyBridge veya daha iyi entegre grafikler
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • DirectX®: DirectX® sürüm 11 veya AMD Mantle

NOT: Oynamak için Sid Meier's Civilization Beyond Earth temel oyununu gerektirir. Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSid Meier's Civilization: Beyond Earth - The Collection (Mac)
To Top