Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth (Mac)

485,39 ₺
SKU
788580
Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth efsane Civilization serisinin bilim kurgu temalı yeni oyunudur. Bu oyunda evrenin tüm sırlarını keşfedin.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth efsane Civilization serisinin bilim kurgu temalı yeni oyunudur. Gelecek bir zamanda, küresel olaylar dünyanın dengesini bozmuş ve modern toplumlar yok olma sürecine girmiştir. İnsanlığı yeni bir dünya ve belirsiz bir gelecek beklemektedir. İnsanlar yeniden ayağa kalkmaya çalışırken daha önce kurulmuş ülkeler, kaynaklarını insanlığın yeni bir hayata başlayabilmesi için uzay araştırmalarına harcamaktadır.

Dünya’nın ötesinde yeni bir ev bulmaya gönderilen keşif ekibinin bir parçası olun. Buradaki göreviniz halkınızı yeni yerlere götürmek, uzayda yeni bir uygarlık yaratmak ve insanlık tarihinde yeni bir sayfa açmaktır. Yabancı bir gezegeni keşfedin.Orada koloniler kurun, güçlü ordular yönetin, özel binalar inşa edin ve yeni dünyanızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Aynı zmanada yolculuğunuz sırasında oyunu etkileyecek kritik kararlar vermeniz de gerekecek.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Özellikleri

  • Yabancı Bir Dünyayı Kolonize Edin: Dünya'nın aksine tehlikeli arazi bulunan mistik kaynaklara sahip bir gezegeni keşfedin. Düşmanca yaşam formları ve olası tehlikelere karşı dikkatli olmalısınız. Karakollar inşa edin, eski uzaylı kalıntılarını ortaya çıkarın ve yeni yaşam biçimlerini emriniz altına alın. Şehirler kurun ve halkınızı refaha kavuşturmak için ticaret yolları oluşturun.
  • Maceraya Atılın: Her biri farklı özelliklere sahip liderler ve değişik oyun avantajlarına sahip sekiz keşif sponsorundan birini seçin. Kültürel kimliğinizi oluşturun. Uzay aracınızı, kargonuzu ve kolonistlerinizi yeni gezegene vardığınızda başlangıç ​​koşullarını doğrudan tanımlayan bir dizi seçenekle birleştirin.
  • Yörünge Katmanı: Stratejik saldırı, savunma ve destek yetenekleri sağlayan gelişmiş askerler, ekonomik ve bilimsel uydular oluşturun.
  • Çok Oyunculu Mod: Yeni bir uzaylı dünyasının hakimiyeti için 8 oyuncuya kadar rekabet ortamı oluşturuldu.
  • Mod desteği: Sağlam mod desteği, oyun deneyiminizi özelleştirmenizi ve genişletmenizi sağlar.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSid Meier's Civilization: Beyond Earth (Mac)
To Top