Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Secret Government

179,79 ₺
SKU
860156
Secret Government, gizli toplumlar ile ilgili büyük bir strateji oyunudur. Görünmeyenler, yüzlerce yıldır insanlığa hükmediyorlar.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Secret Government, gizli toplumlar ile ilgili büyük bir strateji oyunudur. Görünmeyenler, yüzlerce yıldır insanlığa hükmediyorlar. Rolünüz sadece belirli bir ülkeye veya bölgeye liderlik etmek değil, aynı zamanda gölgelerde çalışan ve tüm dünyayı manipüle eden asırlık bir organizasyon liderliğidir. Tüm dünyayı beğeninize göre yeniden yapılandırın.

Kardeşliği yönlendiren tek şey güç ve zenginlik arzusu değildir. Dünyanın tamamen yeniden inşası için çaba gösterir.

17. yüzyıldan başlayarak, oyunun her görevinde belirli bir dönemin ana çatışmasına müdahale edeceğiniz kendi tarihinizi yapmaya başlarsınız.

Erken Erişim versiyonunda, İngiltere'deki Görkemli Devrim'e katılacaksınız. Orada düşmanca gizli bir organizasyonla karşılaşacaksınız. Yöntemleri sizinkine benzer, ancak hedefler tamamen farklıdır ve bunları anlamanız gerekir.

Ülkedeki nüfuzunuzun farkındalığını arttırmamak için yavaş ve dikkatli davranmanız gerekir. Aksi halde bu ülkede maruz kalacağınız etki seviyesini kaybedeceksiniz.

Emrinizde çok sayıda diplomatik, ve asker olacaktır. Her ülkenin iç politikalarına çok dikkat edin. İktidar partisinin ideolojisi çeşitli sınıfların örüşlerinden çok farklıysa, vergi seviyeleri çok yüksek ve kamu düzeni çok düşükse, bir devrim beklenir. Ya da belki aradığınız budur?

Dünyanın Secret Government ile nasıl çalıştığını keşfetmek için keyifli saatler geçireceğinizi umuyoruz! Kardeşliğe Katılın!

Temel Özelliklerin Listesi

  • Tarihi Yeniden Yaz - 17. yüzyıldan günümüze, Bağımsızlık Savaşı ve Napolyon Savaşlarına kadar, her görev oyuncuları büyük küresel çatışmalara düşürecek ve onları Kardeşliğin hırslarına hizmet etmek için sonucu manipüle edecek.
  • Play Your Pawns - dünyanın en güçlü figürleri - ulusal yöneticilerden askeri süper güçler. Dünyayı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmek için benzersiz yeteneklerinden faydalanın.
  • Dolaylı Etki - Diplomatik, ekonomik ve militarist emellerinizi yürütmek için neden ağır bir iş yapmanız gerekiyor? Kendi ajanlarınızı kurun ve ellerinizi temiz tutarken dünyanın dengesini lehinize almayı amaçlayan 50'den fazla eylemle tekliflerinizi  dolaylı olarak başkalarını iletin.
  • Yaşayan Dünyayı Yönetin - İdeolojilerden sosyal sınıflara, vergilerden sivil huzursuzluğa, Secret Government dünyası, inanılır ve gerici bir dünyayı etkili bir şekilde simüle eden sayısız birbirine bağlı sosyopolitik sistemden oluşur. Dünya liderleri statükoyu korumaya çalışırken, sistemi nasıl istikrarsız hale getirecek ve dünya çapındaki değişimi tetikleyeceksiniz.

NOT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewSecret Government
To Top