Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Recipe for Disaster

Özel Fiyat 29,75 ₺ Normal fiyat 35,00 ₺
SKU
865544

Recipe for Disaster  sizi, yaşam boyu uluslararası üne sahip bir restoran işletmecisi olma hayalinizi gerçekleştirmeye çalışan tecrübesiz ama hırslı bir baş şefin yerine koyan bir restoran yönetimi ve sosyal simülasyon oyunudur.

Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Recipe for Disaster yolculuğu boyunca, restoranları dikkatli bir şekilde tasarlamak, doğru personeli işe almak ve yönetmek, yemek menülerini özelleştirmek ve müşterilerinizi etkileyecek lezzetli yeni yemekler yaratmak için malzemelerle deneyler yapmakla görevlendirileceksiniz. Kulağa kolay geliyor değil mi?

Yanlış.

Yemek hizmeti endüstrisinin son derece rekabetçi, hızlı tempolu ve stres yaratan dünyasında bir çığır açmak hiç de kolay olmayacak. Ne de olsa bu, insanlar üzerine kurulmuş bir endüstridir ve herkesi mutlu, motive ve tatmin edici tutmak bir mucizeden başka bir şey gerektirmez!

Ekibinizdeki ciddi kişilik çatışmaları ve büyük beceri boşlukları hizmet akışını gerçekten bozabilirken, müşterilerinizin değişken tutumları ve tuhaf zevkleri sizi tüm bu önemli olumlu değerlendirme puanlarından ayıran engel olabilir.

Azim, anlayışlı yönetim ve büyük bir uzlaşma ile restoranınız büyüyecek ve siz daha da talepkar müşterileri ve eleştirmenleri kapınızdan çekerken yeni fırsatlar ve zorluklar ortaya çıkar. Tesisinizi genişletin, personelinizi iyileştirin ve gastronomik zafer ile restoran harabesi arasındaki tehlikeli çizgide yürüyün.

Recipe for Disaster Özellikleri:


Hayalinizdeki takımı kurun - Prosedürel olarak oluşturulmuş bir umut havuzundan seçim yapın. Her bireyin kendine özgü özellik ve beceri düzeyleri kombinasyonunu ve bunların iş verimliliğini, ilişkilerini ve müşteri etkileşimlerini nasıl etkileyebileceğini düşünün. uyum sağlayacaklar mı? Yoksa değerlerinden daha fazla bela olduklarını mı kanıtlayacaklar?

 

Restoran inşası - Sezgisel inşa araçlarını ve bir dizi renkli temayı kullanarak restoranlarınızın tasarımını ve düzenini özelleştirin. Mutfağınızı son teknoloji cihazlarla donatın, yemek alanınızı dekore edin ve bu değerli malzemeleri saklamak için depolama alanı oluşturun.

Önceliklerinizi net bir şekilde belirleyin - Görevleri ekibinize manuel olarak atayın veya son derece özelleştirilebilir bir öncelik sistemi kullanarak herkesi meşgul edin. Gelen müşteri siparişlerini yakından takip edin ve en yüksek standartta yemek ve müşteri hizmeti sağlamak için stratejinizi gerçek zamanlı olarak ayarlayın.

 

İş etiği – Hastalık ve hizmet ortasında işten ayrılma riskini en aza indirmek için ekibinizin tutumunu ve dayanıklılık düzeylerini yönetin. Bazı personel, onlara verdiğiniz görevleri sevecek, bazıları ise onlardan nefret edecek! Personelin düşüncelerine, geçici ve kalıcı özellik değişikliklerine ve ekibinizdeki gelişen ilişkilere karşı tetikte olun.

Müşteri her zaman haklıdır – Müşterilerinizin taleplerine çok dikkat edin ve menünüzü onların zevklerine göre ayarlayın. Diyet gereksinimlerine, gıda alerjilerine ve olağandışı tercihlere karşı dikkatli olun.

Herkes eleştirmendir – Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin istek ve şikayetlerini en iyi nasıl ele alacağınıza karar verin. Sempatik mi yoksa mücadeleci mi olacaksınız? İticiler ve zorbalar yakında kendilerini işsiz bulacaklar, bu yüzden her durumu dikkatlice okumanız gerekecek.

 

Zevk meselesi – Çok çeşitli malzemeleri güvenceye almak için güvenilir ve şüpheli tedarikçi bağlantılarıyla çalışın. Orijinal tarifleri özgürce oluşturmak ve bunları menülerinize eklemek için sezgisel tarif düzenleyiciyi kullanın.

...ve bu sadece yeni başlayanlar için - Rekabetçi çok oyunculu, ek temalar ve oda türleri, sağlık denetimleri, personel rotaları, felaketler ve kapsamlı modlama desteği için planlanan güncellemeler.

 

NOT: Recipe for Disaster Windows için Steam aracılığıyla sağlanır. Ücretsiz bir Steam hesabı gereklidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRecipe for Disaster
To Top