Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Rebel Cops

195,31 ₺
SKU
856048
Rebel Cops, serinin sıra tabanlı taktik operasyonları içeren This Is The Police'in devam oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bir grup ayaktakımı polise kasabadaki yeni suç örgütüne karşı çıkan ayaklanmada liderlik et ve tek kurşunun işl bitirdiği bu tekinsiz yerde ne kadar ayakta kalabileceğini dene.

Özellikler

Tam bir polis değilsin ama adaletin tarafında da bir tek sen varsın

Bir suç örgütünün piyasaya yeni çıkan deli elebaşı Viktor Zuev, Ripton kasabasını hızla ele geçirmiştir. Topluluğun liderleri ve hatta bölge polisi dahi ona boyun eğmiş durumdadır. İnsanları sindirmekte ve şantaj yapmakta usta olan Zuev, kasabadaki tüm büyük iş yerlerini kontrolü altına almış, hepsini de hususi işi gibi çalıştırıyordur. Fakat kanun tanımaz bir grup eski polis, ona karşı koymakta kararlıdır. Başarı umutları çok az ama adalet için, kasabalarını kurtarabilmek için onlarla savaşmaya devam edecekler... 

Silahlı çatışmalar heyecan verici olsa da sessiz hareket etmek çok daha önemli

Bir gerilla savaşının ortasında kalmış durumdasın. Sayı ve silah üstünlüğü karşı tarafta. Gizlen ve siper al, düşmana sessizce yaklaş ve tüm çeteyi alarmları çaldırtmadan indir. Elindeki ölümcül olmayan silahları, ekipmanları ve özel taktik avantajları, âsilerini yükselttikçe açabileceksin. Evet, bazen şiddetten başka çözüm kalmayacak ama zamanı geldiğinde de asla tereddüt etme! Ne sende ne de suçlularda can göstergesi olacak. Vurulan biri hızla kan kaybetmeye başlar ve kafaya isabet eden her kurşun hemen ölüm demektir.

Keşfet, araştır ve arkanı kolla

Rebel Cops, her bir metre karesi için çarpışmak zorunda olduğun küçük çaplı operasyonların yanı sıra serbest bölümleri olan, keşfedilebilir sand-box konumlar da sunuyor. Her bir odayı ara, kasaları ve mahzenleri gizlice aç, erişilmesi mümkün olmayan bölgelere girmeye çalış. Karşına çıkan ve işine yarayabileceğini düşündüğün şeyleri toplamayı da unutma! Takımından ayrılma ve tedbirli davran veya riski göze alıp ekibindekilerle farklı yerlere giderek her bir köşeyi araştır. 

İster zor yolu ister kolay yolu tercih et

Zuev'i güçlü kılan şey acımasızlığıdır. Onun kurallarına göre oynamadan onu alt edebilir misin? Ucunda tüm operasyonu riske atmak olsa da çaresiz kasabalıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek misin? Sadece işlerini yapan sivil nöbetçilerin canını bağışlayacak mısın? Kimileri savaşta her şeyin mubah olduğunu söyler. Ama unutma ki itibar, paradan bile önemlidir. Sokakta yanlış dökülen kan, ismini kirletebilir. Tüccarlar seninle çalışmayı reddedebilir ve hatta ekibindekiler bile sana sırt çevirebilir.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRebel Cops
To Top