Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Railway Empire: Great Britain & Ireland (DLC)

35,00 ₺
SKU
847690
Tüm demiryolu ağınızı Britanya adaları boyunca genişletin. Lokomotiflerin geleceğin taşımacılığı olduğu konusunda şüpheleri olanlar arasında saygı ve sosyal duruş oluşturun.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

İngiltere - İlk buhar motorlarının evi, daha önce görülmemiş bir ilerleme ve teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapıyor. Tüm demiryolu ağınızı Britanya adaları boyunca genişletin. Lokomotiflerin geleceğin taşımacılığı olduğu konusunda şüpheleri olanlar arasında saygı ve sosyal duruş oluşturun.

 • Yeni Senaryo: Taşımacılıkta Devrim (1830-1850)
 • Harita genişlemesi: Büyük Britanya ve İrlanda (Free game ve Sandbox modlarında açık)
 • Rocket (0-0-2) ve Firefly (0-2-0) gibi 10 tarihe geçmiş motor
 • 13 yeni ticarete dahil olabilir eşya ve 45 yeni şehir
 • Yeni müzikler ve elden geçirilen şehir yapıları.

Amerika Birleşik Devletleri, 1830 yılı: "Yeni Dünya" yükselişini yaşamakta. Endüstri patlama yapıyor ve Kuzey Amerika'daki en baskın ve güçlü demiryolu imparatorluğunu kurmak için yarış başlamış durumda. Şirketinizi 20. yüzyıla hazırlarken rakiplerinizin ötesinde düşünüp onlardan bir adım ötede olmanın tam zamanı. Railway Empire'da detaylı ve kapsamlı bir demiryolu ağı yaratıp, olağanüstü şekilde detaylı modellenmiş 40'dan fazla tren satın alıp, istasyon, bakım binaları, fabrikalar ve turistlerin ilgisini çekecek etkinliklerle yapıp ya da satın alarak seyahat ağınızı rekabette öncü kılın. Bir yandan trenler üzerinde mekanik iyileştirmelerden tutun da iş yeri donanımları ve yaşam kalitesi gibi alanlarda 300'den fazla teknoloji geliştirmesi ile beş teknolojik devirden geçerken, diğer kaliteli bir tren hizmeti sunulduğundan emin olmak için işçi alımı yapmanız ve yönetmeniz gerekecek. Fakat, araştırma ve inşa işe zirveye ulaşamazsınız, rekabet asla durmaz ve işinizi yolunda tutabilmek için üç rakip şirkete karşı koymak zorundasınız. Zirveye ulaşmak adına rakiplerinize sanayi casusluğu ve çeşitli saldırılar aracılığıyla sabotajda bulunmak gibi adi yöntemlere de başvurmak zorunda kalabilirsiniz:


Oyunun Özellikleri:

 • Ülkenin bir ucundan bir ucuna adım adım yayıldığınız bu kapsamlı serüvende Amerika Birleşik Devletleri'nin sunduğu ekonomik fırsatlardan faydalanın.
 • Demiryolu İmparatorluğu'nuzu kapsamlı bir demiryolu ağı kurup eşya ve yolcuların taşınma sürecini en ideal hale getirerek başarıya ulaştırın.
 • Çeşitli senaryolarda mücedele ve görevleri başarıyla tamamlayın ya da Construction Mode'da finansal kaygı olmaksızın kendi mükemmel demiryolu ağınızı kurun.
 • Tarihsel açıdan tutarlı 40'tan fazla lokomotif ve 30’dan farklı vagon oyun içinde elde edilebilir, ayrıca güçlü ve zayıf yönlerinden fayda sağlamak için en iyi şekilde kullanılmalıdır.
 • Beş farklı dönem içinde 300'den fazla geliştirmeye yatırım yaparak ilerleme kat edin ve demiryolu ağınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarın.
 • Üçe kadar rakip firma ile yarışın, hatta haydutlar ve ajanlar kullanarak işlerini sabote edin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için Railway Empire ana oyununun Steam kütüphanesinde olması gerekmektedir. Tek başına oynanamaz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewRailway Empire: Great Britain & Ireland (DLC)
To Top