Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Project Temporality

Özel Fiyat 53,89 ₺ Normal fiyat 538,54 ₺
SKU
777894
Project Temporality, oyuncunun zamanla oynamasına izin verme konsepti üzerine inşa edilmiş üçüncü şahıs bir aksiyon / bulmaca oyunudur.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Bir kayıt cihazında olduğu gibi, zamanı geri sarabilir veya kesintisiz bir şekilde ileri sarabilirsiniz. Bunu ve zaman çizgisi konseptimizi birleştirerek, zihin yardımcılığını kullanarak kendi kendinize yardımcı olarak çözeceksiniz. 

Ne zaman bir arkadaşa ihtiyacınız olursa, o arkadaş olabilirsiniz. Herhangi bir zamanda yeni bir zaman çizelgesi oluşturun. Bu oyun dört boyutta size tam özgürlük verir.

Özellikler:

  • 4D Oynanış: Dördüncü boyut Zaman, diğer üçü kadar sizin için erişilebilirdir, çünkü herhangi bir zamanda sizin için mükemmel anı bulmak için herhangi bir zamanda daha erken bir zamana geri sarabilirsiniz. Aynı diziyi tekrar tekrar yapmak için daha fazla sinir bozucu tekrar yok. Sadece geri al ve tamir et.
  • Tek Oyunculu İş birliği: Bu oyunun en önemli kısmı. Zaman klonlarını kullanarak birçok paralel zaman çizelgesinde bulunabilirsiniz. Oyunda bir arkadaşın yardımına her ihtiyaç duyduğunuzda, o arkadaş olabileceğiniz anlamına gelir. Oyunda herhangi bir pozisyonda ve zamanda yeni bir zaman klonu doğurabilir ve bir kez yeni bir tane yarattığınızda sonsuza dek orada kalır.
  • Birden çok gerçek zaman çizelgesi: Zaman klonları kaydettiğiniz eylemleri gerçekleştirmeye devam edecektir. Ancak, bunlar hala oyun dünyasının bir parçasıdır ve oyun dünyasını değiştirirseniz sonuç da değişecektir.
  • Zamansallık alanlı nesneler: Zamansallık alanlı bir nesne, zaman manipülasyonlarınızdan etkilenmeyecek bir nesnedir, çünkü orijinali dışındaki tüm zaman çizelgelerini iptal eden bir alanın içindedir.
  • Paradoks Etkisi: Gerçek zaman çizelgelerini zamansal öneme sahip alanlarla birleştirmek, zamanın görüntülendiği yere bağlı olarak tek bir zaman çizelgesinin birden fazla farklı eylemde bulunduğu paradoks temelli bulmacalar oluşturmamızı sağlar. Matematiksel olarak her zamansallık alanlı nesne paradoksal etkiye izin veren olanla boyut sayısını arttırır.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewProject Temporality
To Top