Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Project Highrise: London Life (DLC)

4,00 ₺
SKU
834251
London Life'a 12 yeni ofis kiracısı ekledi, hepsi bu muhteşem şehrin göz kamaştırıcı sınırları içinde yer almak için alan arıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Dünyanın yüksek finansının odağı olan ve modern kitle iletişiminin hükümdarı olan Londra'ya geliyorsunuz. İngiltere'nin başkentinin tarihi ve geçit alayları arasında Gökdelenler ofis alanı için her yerde yayılıyor. London Life'da, ticaretin devleri, seçkin küresel borsalar ve medya grupları için pırıl pırıl ofis kuleleri yaratmaya zorlanacaksınız. Kuleleriniz, küresel bilgi ağına erişmek için yükselen antenler ve uzaya bakan uydu çanakları ile taçlandırılacak.

 

Londra çağırıyor

London Life'a 12 yeni ofis kiracısı ekledi, hepsi bu muhteşem şehrin göz kamaştırıcı sınırları içinde yer almak için alan arıyor. Finansörler her zaman Londra'ya akın etti; küçük bankalardan geniş çaplı borsalara kadar herkes şehirdeki küresel ticaret merkezine yakın olmak istiyor. Ancak son yıllarda, her türden kreatif, şehrin ruhunu karşı konulmaz buluyor: küçük kayıt stüdyolarından ve bağımsız oyun geliştiricilerinden, hareketli haber odalarına ve yüce film stüdyolarına kadar hepsi Londra'nın parlak ışıkları ve titreşimli cazibesi tarafından çekiliyor.

 

İngiliz Prensipleri

London Life binalarınıza bazı İngiliz şevki getiriyor. Geleneksel barlar ve zarif restoranlar, yeme-içme mekanlarınıza biraz İngiliz cazibesi katar. Şık avizelere sahip bereketli lobiler etkileyici giriş yolları yaratır. Çeşitli açık hava dekorasyonları ve gösterişli yeni sanat eserleri ile birleştiğinde, yeni Londra tesisleriniz incelik ve prestij yayacak.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewProject Highrise: London Life (DLC)
To Top