Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Project Highrise: Las Vegas (DLC)

13,00 ₺
SKU
822994
Project Highrise: Las Vegas ile “Her şey dahile” girmeye ve Las Vegas'ın para babalarının kıyasıya dünyasına katılmaya hazır olun.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

“Her şey dahile” girmeye ve Las Vegas'ın para babalarının kıyasıya dünyasına katılmaya hazır olun. Nevada çölünde çöküş vahası olan orta yüzyılın seçkinleri için bir kaçış hedefi yaratın. Gurme oda servisi ile şık süitlerde otel misafirlerini şımartın ve rahat tutun. Parıldayan casinolar, gösterişli gece kulüpleri ekleyin ve kalabalıklarda çizmek için en sıcak sanatçıları ayırtın. Project Highrise: Las Vegas, Frank Sinatra'nın ve Rat Pack'in göz alıcı dönemi, Sin City'nin bir sonraki duygusunu inşa etmeye çalışırken arka plan haline geliyor.

 

OYUN ÖZELLİKLERİ

  • Kumarhaneler - İnsanları, tüm yeni kumarhanelerle, zor kazanılan paralarıyla, gelip katılmaya ikna edin.
  • Oteller - Ziyaretçilerinizin neden gitmesi gerekiyor? Her ihtiyaca uygun odalarla iş seyahatinde olanları ve para babalarını memnun edin - ancak puanlarınız buna bağlı olduğundan onları mutlu ettiğinizden emin olun!
  • Etkinlikler ve Şovlar - Şehirdeki en iyi şovu getirin ve mutlu ziyaretçilerin kalabalığını ve cüzdanlarını çekin. Gösteri için gelmelerini sağlayın, ama yemek ve oyunlar için kalın.
  • VIP'ler - Rock yıldızlarını, komedyenleri veya iş gurularını mekanınıza gelmeleri için davet edin - ancak ücretsiz olarak gelmelerini beklemeyin! Ünlü ne kadar büyük olursa, talepler de o kadar büyük olur.
  • Gelişmiş Oynanış - Yeni konumun, yeni Klima hizmet programından özel servis asansörlerine, NPC'lere ve daha fazlasına kadar bina becerilerinize nasıl meydan okuduğunu keşfedin.
Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewProject Highrise: Las Vegas (DLC)
To Top