Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Zoo

451,76 ₺
SKU
858921
Planet Coaster ve Zoo Tycoon'un geliştiricilerinden, etrafında yarattığınız dünyayı düşünen, hisseden ve keşfeden otantik canlı hayvanlara sahip nihai hayvanat bahçesi simulasyonu geliyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

PLANET ZOO'DA VAHŞİ YAŞAM İÇİN BİR DÜNYA İNŞA EDİN.

Planet Coaster ve Zoo Tycoon'un geliştiricilerinden, etrafında yarattığınız dünyayı düşünen, hisseden ve keşfeden otantik canlı hayvanlara sahip nihai hayvanat bahçesi simulasyonu geliyor.

Dünyayı dolaşan bir senaryoyu deneyimleyin veya Sandbox modu özgürlüğünde hayal gücünüzün çıldırmasına izin verin. Eşsiz yaşam alanları ve geniş manzaralar oluşturun, Büyük kararlar ve anlamlı seçimler yapın ve dünyanın en vahşi hayvanat bahçelerini inşa ederken ve yönetirken hayvanlarınızı besleyin.

Özellikleri

İnanılmaz hayvanlar dünyasıyla tanışın. Oynak aslan yavrularından güçlü fillere kadar, Gezegen Hayvanat Bahçesi'ndeki her hayvan, kendine özgü bir görünüm ve kişiliğe sahip bir bireydir. Hayvanlarınızın doğal ortamlarını eve getirmek için ayrıntılı yaşam alanları oluşturun, gelişmeleri için her türü araştırın ve yönetin. Hayvanlarınızın genlerini gelecek nesillere geçirmelerine yardımcı olun.

Verdiğiniz her karara cevap veren muhteşem bir yaşam dünyasını yönetin. Büyük resme odaklanın veya uygulamaya devam edin ve en küçük ayrıntıları kontrol edin. İkonik sergilerle ziyaretçileri heyecanlandırın, hayvanat bahçenizi yeni araştırmalarla geliştirin ve yeni nesil hayvanlarınızı vahşi doğaya bırakın. Seçimleriniz, hayvan refahının ve korumanın önce geldiği bir dünyada canlanıyor.

Planet Zoo'nun güçlü inşaat araçları, hayvanat bahçenizi zahmetsizce benzersiz hale getirmenizi sağlar. Verdiğiniz her yaratıcı karar hayvanlarınızın yaşamlarını ve ziyaretçilerinizin deneyimlerini etkiler. Gölleri ve nehirleri kazarken, tepeleri ve dağları yükseltirken, patikalar ve mağaralar çizerken, benzersiz temalar ve yüzlerce bina bileşeninden oluşan çarpıcı hayvanat bahçeleri inşa ederken hayal gücünüzün vahşi olmasına izin verin.

Bağlı bir topluluğa katılın ve Steam Atölyesi'nde dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzaralarını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerinde göründüğünü görün veya her gün Planet Zoo topluluğundan yeni yeni içerikler keşfedin.

NOT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Zoo
To Top