Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Coaster - World's Fair Pack

48,06 ₺
SKU
859460
Global Kültür harikasını ve uluslararası park eğlencesinin zirvesini World's Fair Pack ile kutlayın!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Global Kültür harikasını ve uluslararası park eğlencesinin zirvesini World's Fair Pack ile kutlayın! 10 yeni ülkeden temalar ve manzaralar sunan bu pakette iki yeni coaster, bir yeni sürüş, bol miktarda yeni manzara koleksiyonu ve dünyanın dört bir yanından çeşitli ürünler bulunuyor.

Özellikler

Dünyadan ilham alan bir koleksiyon

World's Fair Pack iki yeni coaster, bir yeni paletli sürüş içerir ve bir dizi ülkeye dayalı 10 yeni tema ekler; Çin, ABD, Fransa, Fas, İtalya, Almanya, Japonya, İngiltere, Meksika ve İspanya.
Bununla birlikte kültürel sahne, dev yemek tabelaları, çitler, yol ekstraları, karakter şapkaları ve mağaza panelleri, kapılar ve çatı parçaları ile tamamlanan yeni ülke temalarına dayanan 10 yeni duvar seti stili geliyor.

JJ Ipsen'den 15 yeni müzik parçası parkınıza uluslararası bir hava katacak. Yeni eklenen ülkelerin çeşitli yerel lezzetlerinden esinlenen müziği dinleyin. Yeni müziğin yanı sıra, yeni bölgeler için 16 yeni ortam ve 25 yeni tetiklenmiş ses efekti olacak.

Uluslararası mühendislik mükemmelliği kutlaması

World's Fair Pack iki yeni coaster tanıtıyor: Polarity ve Jixxer & Interceptor.

  • Polarite, treni büyük bir hızla ilerletmek için manyetik kuvvetler kullanan insansız bir hızlı ulaşım sistemidir. Bu, estetik olarak fütüristik bir his veren ancak çoğu parka eşit şekilde uyan benzersiz ve esnek bir ray sistemine sahiptir.
  • Jixxer & Interceptor,yüksek hızlı hidrolik fırlatma pistidir.

NOT: Oynamak için Planet Coaster temel oyunu gerektirir . Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Coaster - World's Fair Pack
To Top