Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Coaster - Vintage Pack (DLC)

48,35 ₺
SKU
859403
Vintage Pack, beş yeni sürüş, klasik çatılar ve mimari, interaktif otomatlar, statik ve animasyonlu aksesuarlar, bina aksesuarları, ışıklar ve manzara, animasyonlu karakterler, çitler, yol ekstraları ve karakter şapkaları içeriyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

VİNTAGE PACK, BEŞ YENİ SÜRÜŞ, KLASİK ÇATILAR VE MİMARİ, İNTERAKTİF OTOMATLAR, STATİK VE ANİMASYONLU AKSESUARLAR, BİNA AKSESUARLARI, IŞIKLAR VE MANZARA, ANİMASYONLU KARAKTERLER, ÇİTLER, YOL EKSTRALARI VE KARAKTER ŞAPKALARI İÇERİYOR.

Özellikler

Viktorya dönemi ve Vintage Manzaraları

Vintage görünümlü yeni manzaralar ve duvar setleri ile nostaljik binalar ve fuar alanı tarzı alanlar inşa edin. Misafirlerinizi eski okul şehir fuarlarını anımsatan yepyeni Gumball ve Popcorn makinelerini deneyin ya da Zoltan ile servetinizi tahmin edin!
Parklarınızı Viktorya sütunları, dekoratif süslemeler, ışık kutusu yazıları ve hayvan heykelleriyle süsleyin. Nihai yetenek için, bir berber dörtlüsü ve bazı trapez sanatçıları ekleyin!

Geleneksel Gezi ve Klasik Geziler

  • Arabalar, borudan yanlara doğru hareket etmesini sağlamak için benzersiz bir çift kanatlı stil ve özel tekerlek düzeneğine sahiptir.
  • Dünyayı Dolaşın : Bir dönme dolabın nazik hareketleri, gondolları ters çevirme deliliği ile birleştirir. Güvenli görünmeyebilir, ancak bunlar gibi sürüşler gerçekten zamanın testini yaptı ve bugün hala çalışıyor.
  • Döngü: Planet Coaster'ın en küçük ayak izlerinden birine sahip olan 1930'lardan gelen bu döner kabinde sarkmayı tersine çeviren bu ikiz kabinde eğlenin.
  • Kasırga: Dönmek ve çevirmek o kadar hızlı ki dünyanız allak bullak olacak. Bu, dünyadaki birçok park ve fuar alanında bulunan gerçek bir klasik.
  • Centrum: Panayır ve karnaval hayranlarının gözdesi olan bu klasik santrifüj sürüşünde, yüksek hızda gitmenin heyecanını yaşayın.
  • Klasik Ses: JJ Ipsen'ın yeni müziği, klasik ambiyans ve tetiklenen ses efektleri parklarınızı canlandıracak.

NOT: Oynamak için Planet Coaster temel oyununu gerektirir . Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Coaster - Vintage Pack (DLC)
To Top