Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Coaster - Spooky Pack

48,06 ₺
SKU
859373
Mezardan yükselen karanlık bir tema! Planet Coaster'da ürkütücü yeni doğaüstü içeriğe sahip olun ve her karanlık köşede gizlenen sürprizlerle misafirlerinizi heyecanlandırın!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

İki Yeni Karanlık Sürüş: Hoax, misafirlerinizi heyecanlandıran ve onlara korku veren en küçük alanlara bile sığabilen, ücretsiz dönen bir perili ev sürüşüdür. Karanlıktan korkuyor musunuz?

Huntsman, Planet Coaster'ın bir eksen üzerinde dönme şekliyle benzersiz bir şekilde tasarlanmış ilk hareket platformu sürüşüdür. Misafirleriniz ne kadar cesur? Onları bu omurga karıncalanma macerasına göndererek öğrenin.

Özellikler

  • Ürkütücü sahne: Yeni ürkütücü sahne parçaları, parklarınızı gotik bir başyapıt haline dönüştürmenizi sağlar. Korkutucu derecede iyi bir tema parkı oluşturmak için bu yeni sahne parçalarını diğer temalı bina bileşenleri ile birleştirin. Steam arkadaşlarınızla ve Planet Coaster topluluğumuzla paylaşmak üzere hayranlık uyandıran öğeler oluşturmak için öğeleri kendi yöntemlerinizle konumlandırın, birleştirin ve kesiştirin.
  • Ürkütücü Bina Seti: Yeni ürkütücü bina parçaları kendi başlarına veya mevcut temalı duvar setleriyle birlikte kullanılabilir.
  • King Ghoster: En yeni Planet Coaster şovmeni parkınıza musallat olacak ve ürkütücü parka girmeye cesaret edenlere ürkütücü eğlence getirecek.

NOT: Oynamak için Planet Coaster temel oyununu gerektirir . Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Coaster - Spooky Pack
To Top