Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Planet Coaster: Ghostbusters

448,01 ₺
SKU
859970
Tema parkınız paranormal olgular tarafından rahatsız mı edildi? Misafirlerinizi hayalet görünüşlerden korumanın bir yolunu mu arıyorsunuz? O zaman daha fazla aramanıza gerek yok; Hayalet Avcıları yardım etmek için buradalar!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Tema parkın paranormal fenomenlerin istilasına mı uğradı? Roller coaster'larında bazı belirtilerin ortaya çıktığını mı gördün? Konuklarını hayalet varlıklardan korumanın bir yolunu mu arıyorsun? O zaman fazla uzağa bakma, Hayalet Avcıları yardım etmek için burada! Dr. Raymond "Ray" Stantz ve Hayalet Avcılarının rehberliğinde lunapark oyuncaklarını hayaletlerden kurtar ve eğlence parklarındaki eğlenceyi ve heyecanı geri getir.

Planet Coaster, en iddialı içerik paketi Planet Coaster: Ghostbusters'ı sunmaktan gurur duyar. Bu pakette yepyeni, hikaye odaklı bir senaryo bulunuyor ve Hayalet Avcılarının unutulmaz kurucusu Raymond Stantz ve 1984 klasiğindeki Özel Ajan Walter Peck olarak seslendirme görevlerini ifa eden Dan Aykroyd ve William Atherton'un yetenekleri yer alıyor.

Önemli Özellikler

Planet Coaster için şu ana kadarki en iddialı içerik paketi olan Planet Coaster: Ghostbusters'ta şunlar yer alıyor:

• Dan Aykroyd and William Atherton'un seslendirme yeteneklerinin yer aldığı tamamen seslendirilmiş anlatımlı bir macera.
• Raymond Stantz, Slimer ve Stay Puft Marshmallow Man ve birkaç sürprizle birlikte klasik Hayalet Avcıları karakterleri!
• Yeni etkileşimli hayalet avlama oyuncağı; Ghostbusters Experience. Telefona bak ve birkaç hayalet yakala! Yeni, etkileşimli bir unsurun yer aldığı özel ve karanlık bir oyuncak deneyimi yaşa. Oyuncular ECTO-1'de yol alıp hayaletli mekanı temizlerken hayaletleri yakala, puanları topla ve skor tablosunun zirvesini hedefle.
• Yeni Slimer temalı çocuk treni: RollerGhoster. Bu eğlence dolu çocuk treninde Slimer'a katıl. RollerGhoster treninde hayranların çok sevdiği Slimer, konuklara raylardaki kıvrımlarda ve virajlarda eşlik ediyor.
• Doğrudan orijinal 1984 filminden alınan Hayalet Avcıları Karargahı, Spook Central, ECTO-1 ve Ray Parker Jr'ın klasik Hayalet Avcıları teması gibi otantik ortamlar ve sesler.

Büyüleyici bir müzik koleksiyonu

Yeni lunapark oyuncaklarına perili bir hava katmak için ideal yepyeni müziklerle Planet Coaster: Ghostbusters deneyimini daha da güçlendir.
İşte parçalar:

• Ghostbusters - Ray Parker Jr.
• Ghostbusters (Enstrümantal Versiyon) - Ray Parker Jr.
• Ghostbusters (Akustik Düzenleme)
• Ghostbusters (Orkestral Düzenleme)
• Spooky Library Scene Setter
• The Temple of Gozer

NOT: Oynamak için Planet Coaster temel oyununu gerektirir . Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPlanet Coaster: Ghostbusters
To Top