Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Pillars of Eternity II: Deadfire - Season Pass

Özel Fiyat 12,19 ₺ Normal fiyat 48,74 ₺
SKU
836394
Pillars of Eternity II: Deadfire - Season Pass ile heyecanınızı doruklara taşıyın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Season Pass şunları içerir:

DLC 1

KIŞ HAYATI

Eldritch güçleri arasındaki eski bir ihtilaf, güney denizlerinde çözülmez ve sadece montaj imhasını durdurabilirsiniz. Kış Canavarı, partinizi dış dünyadaki eşsiz zorluklar ve ödüller ile tuhaf bir alem olan Beyond'a götürür. Bir kıyamet kültünün gizemini ortaya çıkarmak, bir çok eski terörle savaşmak ve ilgi çekici bulmacaların üstesinden gelmek için zekanızı kullanın.
 

 
DLC 2

SEEKER, SLAYER, SURVIVOR

Deadfire Archipelego'nun kalabalık ticaret şeritlerinden uzakta, Eora'nın en iddialı savaşçıları ilahi iyilik için yarışmak üzere toplandılar. Seeker, Slayer, Survivor, yeni bir adanın üstesinden gelmek için yeni bir adanın kilidini açan ve Deadfire'da kayıp eserler arama arayışında olan savaş odaklı bir genişlemedir. Partiniz, evcilleşmemiş bir manzarayı keşfetmeli, antik kalıntıları yeniden keşfetmeli ve sizlere karşı duran herkesi dışarı çıkarıp öldürmek için Eora'nın tarihi savaşlarını yeniden yaşamalıdır. 
 

 
DLC 3

FORGOTTEN SANCTUM

Eora'nın büyük sihirbazları ortak bir amaç için bir araya toplandı ve yardım için sizi İzleyici'ye ulaştı. Bu yardımı vermeyi veya planlarını bozmayı seçerseniz, Deadfire Takımadaları'nın bir bütün olarak geleceği için çok büyük sonuçlar doğuracaktır. Bu oyun sonu fırsatı, nesiller için kaybettiğiniz sırları ortaya çıkarırken, Eora'nın en büyülü zihinlerini arkadaş edinme, ihanet etme ya da yanıltma pozisyonuna sokar.
 

​NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPillars of Eternity II: Deadfire - Season Pass
To Top