Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Partisans 1941

89,00 ₺
SKU
861222
Gizlilik, aksiyon, kaynak yönetimi ve üs kurma elementlerini bir araya getiren bu özgün strateji oyununda 2. Dünya Savaşı sırasında Alman istilasına karşı direnen bir gerilla grubunu kontrol edin!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Gizlilik/taktik türüne yeni bir yaklaşım getiren Partisans 1941 gizlilik, aksiyon, kaynak yönetimi ve üs kurma elementlerini bir araya getiriyor.

2. Dünya Savaşı sırasında, Doğu cephesinde, Alman istilasına direnen bir grup gerillanın kontrolünü alın. Çatışmaları kendi yönteminize göre planlayın ve uygulayın. Taktiksel oyunu durdurma opsiyonunu kullanarak çevreyi inceleyin ve düşmanı pusuya düşürmek için en iyi noktayı seçin.

Direniş kampınızı ormanın derinliklerine gizleyin ve davanız için müttefikler bulun. Özel gerilla birlikleri oluşturun ve farklı tarzdaki görevlerde düşman güçlerini ve altyapılarını hedefleyin, bir yandan da direnişi ayakta tutmak için hayati olan kaynaklar kazanın.

2. Dünya Savaşı’nın dramatik ve özel bir bölümünü deneyimleyin, cephenin geresinde mücadele veren bir Kızıl Ordu kumandanı olun.

 

Partisans 1941 Oyununun Geri plan hikâyesi

Kızıl Ordu kumandanı Alexey Zorin olarak Nazi kampından kaçın. Cephelerin gerisinde kalan askerlerden ve yerel halktan gerilla birlikleri oluşturun. Küçük sabotaj görevlerinden istilacı kuvvetlerin liderlerine düzenlenen saldırılara kadar farklı görevlerde yer alın.

Kızıl Ordu merkezi tarafından belirlenen ve bölgedeki bütün gerilla kuvvetleri tarafından aksiyona geçirilecek operasyonda liderlik görevini üstlenin: Alman güçlerinin ön cephesine giden tedarik zincirine saldırarak Leningrad’da Alman saldırılarına hazırlanan birliklere zaman kazandırmak.Partisans 1941 özellikleri

 

Gizlilik-taktik türüne yeni bir yaklaşım: Gerçek zamanlı taktik oyunlarına yeni bir soluk – savaşı, gizliliği, pusuları ve daha birçok çeşitli elementi birleştirerek düşman hatlarında kaosa neden olun. Görevleri kendi belirlediğiniz yöntemle tamamlayın.

Gerilla birliklerini yönetin: Kendi birliğinizi kendiniz kurun ve gerillalarınıza seviye atlatın. Farklı sorunlarda doğru çözümlere ulaşmak için karakterlerinizin güçlü yönlerini kullanın. Yeni direniş üyeleri bulun ve onları saflarınıza katın.

Bir direniş grubunun hayatını tecrübe edin: Görevler arasında gerillalarınızın rutin hayatlarına şahit olun. Üssünüzü geliştirin, bir sonraki atamanıza hazırlanın ve gerillalarınızın hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olun. Birliklerinizi motive edin. Yakınlardaki bölgeleri keşfe çıkın, düşmanların zayıf noktalarını belirleyin ve düşmana saldırmak için fırsat kollayın.

2.Dünya Savaşı’na farklı bir bakış:Doğu cephesindeki Alman istilasına karşı düzenlenen direnişin hikâyesini deneyimleyin. Gerilla güçlerine katılanların, ordudakilerin ve sıradan halkın hikâyelerini ve motivasyonlarını dinleyin.

Not: Aktivasyon anahtarı bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewPartisans 1941
To Top